Menu

Persony Narracje Syntezy - Nowa wystawa w BWA (FOTO+VIDEO)

Pierwszą wystawą w tym roku i zarazem w nowych przestrzeniach zarządzanych od niedawna przez Wałbrzyską Galerę Sztuki BWA jest podsumowanie 25-lecia działalności Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuki Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Persony Narracje Syntezy - Nowa wystawa w BWA (FOTO+VIDEO)

 

 

 

 

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Adam (31 stycznia 2022 0:02)
Wystawa jeszczectrwa ktos bedzie chcial to zobaczy.Tlumy nie sa potrzebne.OO
Pankracy (29 stycznia 2022 15:26)
Cytuję użytkownika: Szczaw i Mirabelka
Tłumy...Odliczając tych, co tam służbowo musieli być, pana artystę to zwiedzaczy widzę trzech.Ale sukces w sprawozdania spółki się wpisze.
Ze sztuką do wałbrzyskiego pospólstwa?Może jak by piwo za darmo rozdawali?
Szczaw i Mirabelka (29 stycznia 2022 15:19)
Tłumy...Odliczając tych, co tam służbowo musieli być, pana artystę to zwiedzaczy widzę trzech.Ale sukces w sprawozdania spółki się wpisze.
Goldmann (29 stycznia 2022 15:03)
,, sprzedam czarny dym z komina,,, tak jak leci,,,

Dodaj komentarz

kultura  |   sztuka  |   bwa  |   wystawa  |   wernisaż  |  

Policjantka z pędzlem w ręku

Nowa dyrektor Filharmonii Sudeckiej o zbliżającym się sezonie

Kręcą film na podstawie sztuki ''Skarb'' Olgi Tokarczuk

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij