Menu

Kto został Kasztelanem Zamku Grodno ?

Ponad 32 tys. zł. udało się zebrać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Walim.  Tradycyjnie licytowano też stanowisko Honorowego Kasztelana Zamku Grodno. 
Kto został Kasztelanem Zamku Grodno ?
Organizacją tegorocznej edycji WOŚP zajęło się Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, ze wsparciem gminnych instytucji i wolontariuszy oraz członków organizacji „Walim Rajdowy”.

Jak co roku licytowane było między innymi stanowisko Honorowego Kasztelana Zamku Grodno. Tak jak w latach ubiegłych licytację zwyciężyła Kancelaria Adwokacka Adwokata Ernesta Ziemianowicza (kwota 5150 zł).
 
 
Sporo udało się także uzyskać za start na fotelu pilota w kultowym, B Grupowym Audi, jako załoga „VIP gość” podczas „Marten Rajdu Strzelińskiego” w czerwcu tego roku (kwota 3050 zł).
 
W sumie Walim zebrał ponad 32 tys. zł.  Na zdjęciu przedstawiamy Wam jednego z wolontariuszy. adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Adam (3 lutego 2022 18:30)
Piekna sprawa i zamek.

Dodaj komentarz

Wycieczki z przewodnikiem po Zagórzu i na Zamek Grodno

Bike Park Walim MTB czeka na śmiałków

Ślimaki na start!

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij