Menu

Rzeczka: Uczą się jeździć na nartach

Ponad trzydzieścioro dzieci z gminy Walim wzięło udział w bezpłatnej nauce jazdy na nartach w Rzeczce.
 
Rzeczka: Uczą się jeździć na nartach
Do udziału zaproszono dzieci i młodzież w wieku 8-13 lat. Młodzi adepci narciarstwa przygotowywali się do bezpiecznej jazdy podczas ferii zimowych, które na Dolnym Śląsku rozpoczęły się 31 stycznia.

– Mimo, że mieszkamy w górach, to wiele dzieci z naszej gminy wcale nie jeździ na nartach. Tymczasem u nas i w okolicy są do tego dobre warunki. Ponadto staramy, się aby młodzi ludzie spędzali czas aktywnie, dlatego finansujemy tego typu zajęcia – mówi Adam Hausman, wójt gminy Walim.
 
 
 
Organizatorem zajęć był Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.opr. kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Walim  |   Rzeczka  |   narty  |  

Zagórze: Zapora nocą (FOTO)

Zatrzęsienie turystów w Andrzejówce.

Ferie na Dzikowcu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij