Menu

Wałbrzyszanie chętnie przygarniają zwierzęta. Także te starsze

Wałbrzyskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierzat podsumowało 2021 rok.  Cieszymy się ogromnie, że pomimo tylu zwierzaków w schronisku, znajdują się rodziny gotowe na adopcję seniorów.  - informuje schronisko 

Wałbrzyszanie chętnie przygarniają zwierzęta. Także te starsze

- Koniec roku 2021 oraz początek 2022 skutkował w sporo adopcji.Pokazujecie nam, że nie zawsze wiek się liczy. Żeby była jasność, ogromnie cieszymy się z każdej adopcji, bo dzięki temu zwalniają się miejsca dla nowych, których niestety ciągle jest za dużo. - informuje schronisko dla zwierząt

 

W ostatnim czasie do domu poszli m.in. Ahmed, Scarlet, Tofik, Groszek, Poni, Manson, Alfa, Candy, Freya, Frodo, Berta, Tolek, Olek, Tola, Miecio, Amant, Selena, Tymon, Elma, Elmo, Cygan, Wiolinka, Inka, Jogi (kot), Bubu, Mia, San, Marino, Węgielek, Bajka, Ziółko i Kropka. Oczywiście to nie wszystkie zwierzaki, które szczęśliwie opuściły mury schroniska.

 

- Wszystkim życzymy ogromu miłości, cierpliwości i wyrozumiałości! Trzymamy za Was kciuki - informuje schronisko

 

 

 

red

foto: fb Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu

redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

refregrtg (5 lutego 2022 18:41)
Nowocześni ludzie nie mają zwierząt tylko kredyty, depresje, rozwody itp
Zdziwiony (5 lutego 2022 15:50)
Wałbrzyszanie chętnie przygarniają zwierzęta,ale jeszcze chętniej ich się pozbywają,lub wymieniają na nowszy model
gohciu (5 lutego 2022 15:35)
Oby tych dobrych było jak najwięcej!. Kochajmy naszych Mniejszych!.
Robson (5 lutego 2022 14:25)
Bracia nasi najmniejsi oby znaleźli swoją ostoję i ludzi z wielkim sercem bo nikt nie kocha tak jak pies czy kot dzięki zwierzętom człowiek jest bogatszy

Dodaj komentarz

schronisko  |   zwierzeta  |   walbrzych  |   pomoc  |   adopcja  |   potrzebujacy  |   koty  |   psy  |  

Najbliższe wydarzenia w Zamku Książ

Dni Otwarte Budynku Bramnego w Zamku Książ

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij