Menu

Otwarto nowy urząd miejski w Głuszycy

W budynku, w którym dawniej mieścił się Zespół Szkół, odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Urzędu Miejskiego w Głuszycy. Zabytkowy obiekt odzyskał dawny blask i ponownie służyć będzie społeczności lokalnej. 

Otwarto nowy urząd miejski w Głuszycy
- Mamy ogromną nadzieję, że dzięki podjęciu wielu różnych starań i działań oraz dzięki pomocy wielu osób, budynek będzie mógł służyć kolejnym pokoleniom mieszkańców Głuszycy. Przed nami jeszcze wiele pracy związanej chociażby z rewitalizacją terenu parku wokół budynku. Ale jesteśmy pewni, że i to zadanie już wkrótce uda nam się zrealizować i że dawna letnia rezydencja Kauffmannów stanie się najpiękniejszą wizytówką naszego miasta – informuje Burmistrz Głuszycy Roman Głód. 
 
 
 
red
foto:użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Halina (21 lutego 2022 12:02)
Siedziba piękna, miejmy nadzieję,że nie wszystkie miejsca parkingowe zajmą urzędnicy. Otwarcie 2 tygodnie temu a dzisiaj nie działa żaden telefon.
henrich (6 lutego 2022 21:08)
secesja

Dodaj komentarz

gluszyca  |   urzad  |   nowy  |   otwarcie  |   miejski  |   inwestycje  |   pieniadze  |   region  |   wiadomosci  |  

Nowy Urząd Stanu Cywilnego póki co w odległych planach

Turniej Pływacki w Głuszycy (WYNIKI)

Prawie 400 miejsc za mało. Wyniki rekrutacji do szkół...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij