Menu

Zatańczą przeciwko przemocy

Już 14 lutego w Walnentynki w wałbrzyskiej Galerii VICTORIA zatańczą przeciwko przemocy. O godzinie 18:00 zaplanowo akcję Nazywam się Miliard.

Zatańczą przeciwko przemocy

Akcja „Nazywam się Miliard/One Billion Rising Poland” to ogólnopolska kampania informacyjna na rzecz przeciwdziałania przemocy ze względu na płeć organizowana przez Fundację Feminoteka.

 
W ramach akcji kobiety w różnych miejscowościach spotykają się, aby wspólnie tańczyć. Taniec jest dla nich przejawem buntu, wolności i solidarności z kobietami, które doświadczają przemocy i dyskryminacji na całym świecie.
 
 
Fundacja Feminoteka koordynuje w Polsce tę akcję już po raz 9. Akcja odbędzie się 14 lutego w kilkudziesięciu miejscowościach w Polsce, między innymi w Wałbrzychu w Galerii VICTORIA. W Wałbrzychu akcję zaplanowano na godzinę 18:00. 
 
Akcję wspiera między innymi Wałbrzyskie Forum Kobiet i senator Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. 


adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Cycek (11 lutego 2022 15:33)
Namolny lans Aldonki.
macicowy festyn (9 lutego 2022 18:52)
Cytuję użytkownika: Roman
A pani Agnieszka jest też ! To jaka zupa tym razem ?
Zupka tradycyjna- mieszanka bełkotu z wściekłymi macicami. A na obrazku już wyciąga ryjek do łyżki orplowej grochówki
Rita (9 lutego 2022 15:58)
Cytuję użytkownika: Roman
A pani Agnieszka jest też ! To jaka zupa tym razem ?
Ta polewka będzie nosić nazwę MILIARD !Kto tak skrzywdził na zdjęciu Leszczyńska?Wygląda jakby chciała posmakowac zupki.
Rita (9 lutego 2022 15:58)
Cytuję użytkownika: Roman
A pani Agnieszka jest też ! To jaka zupa tym razem ?
Ta polewka będzie nosić nazwę MILIARD !Kto tak skrzywdził na zdjęciu Leszczyńska?Wygląda jakby chciała posmakowac zupki.
ROMAN ZA MUREM (9 lutego 2022 15:40)
Ilość głupoty autorstwa lewaków i platfusów w Wałbrzychu przekracza zdrowy rozsądek.Pewnie chodzi o przemoc wobec byłej dyrektorki Szpitala, księgowej z obsługi szkół,obu festyniarek,szefowej MZBMu,która kiedyś nienawidziła cara,może nawet i Żabki Co Mało Zarabia.Co ten Szełemej dodaje do Mobruczanki?
Roman (9 lutego 2022 14:50)
A pani Agnieszka jest też ! To jaka zupa tym razem ?

Dodaj komentarz

Festiwal kolorów i dobrego jedzenia

Nowy sklep w Galerii Victoria

Targi Pracy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij