Hanna Zawadzka Mistrzynią Polski

Hanna Zawadzka, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 2 w Świebodzicach, zawodniczka świebodzickiego Klubu Sportowego Rekin, wywalczyła właśnie złoto i tytuł Mistrzyni Polski Juniorek w pływaniu na dystansie 100 m stylem dowolnym.

Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich w pływaniu odbyły się w Lublinie, na pływalni o olimpijskich wymiarach. W zawodach wystartowało 493 zawodników i zawodniczek ze 134 klubów z całej Polski. W finałowym wyścigu, Hanna Zawadzka uzyskała rezultat 0:59,00. Jest to największy sukces zawodniczki, trenera Krzysztofa Winiarczyka i całego Klubu.

Hanna uczęszcza do Publicznego Gimnazjum nr 2 w Świebodzicach. Warunki stworzone w szkole pozwalają jej na łączenie treningu z nauką. Pływaczka od wielu sezonów odnosi sukcesy. Jest także doroczną stypendystką ufundowanych przez Bogdana Kożuchowicza stypendiów za szczególne osiągnięcia sportowe.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.

Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

pz/inf.prasowa

foto: użyczone

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno