Menu

Tak jeździ się w wałbrzyskim skateparku

Wałbrzyski Skatepark R26 działa już od dłuższego czasu. Organizowane są tam imprezy dla zwolenników sportów ekstremalnych. Zobaczcie jedno z ostatnich nagrań. 

Tak jeździ się w wałbrzyskim skateparku

- Na R26 PARK wjeżdża skate marka IMPOWOODS i z tej okazji odbyło się ich pierwsze DEMO oraz mini SKATE JAM. Chłopaki polatali, poskakali, Marcin świetnie poprowadził całą akcją, a to wszystko uwiecznił nie kto inny jak sam Paweł Waligóra. Wielkie gratki dla wszystkich którzy w ten dzień wpadli polatać, dla ekipy IMPO oraz oczywiście dla kamerzysty- informują przedstwiciele skateparku

 

 

 

red

foto: youtube

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bójcie się (15 lutego 2022 16:39)
Szelemej obiecał że wybuduje konkurencyjny skatepark:-)))

Dodaj komentarz

skatepark  |   walbrzych r26  |   deskorolka  |   skate  |   hulajnogi  |   rozrywka  |   sport  |   topolowa  |   pokaz  |   jam  |   hiphop  |   skatebarding  |  

Stara Kopalnia Najlepszym Produktem Turystycznym Dolnego Śląska

Policja zatrzymała dwunastu pijanych kierowców

Defibrylatory, skatepark, skwer muzyczny, cmentarz. Ruszyło...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij