Menu

Zespół Szkół nr 5 ma nowy samochód szkoleniowy

Miasto przekazało Zespołowi Szkół nr 5 samochód do celów szkoleniowych. Nowa toyota kosztowała 65 tys zł. Szkoła uczy zarówno mechaników, jak i kierowców. 

Zespół Szkół nr 5 ma nowy samochód szkoleniowy
Zakupiliśmy samochód z naszego budżetu. Były kłopoty z zamówieniem, jak przy kupnie wszystkich samochodów, ale dzięki wsparciu lokalnych przedsiębiorców. Udało się ten samochód dostarczyć. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.
 
- Nasza szkoła mocno związana jest z zawodami mechanicznymi i branżą motoryzacyjną, która leży nam bardzo mocno na sercu. Po pierwsze jest bardzo popularna wśród młodych ludzi. Młodzi adepci zawodowi często wybierają te kierunki. Uczymy w trzech zawodach motoryzacyjnych. W związku z tym, ten samochód jest dla nas bardzo ważny. Uczniów jest 234. Właściwie 1/4 uczniów naszej szkoły to właśnie przyszli mechanicy i technicy samochodowi. - mówi dyrektor szkoły Iwona Hnatiuk. 

 

 

 

red

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

gosc (18 lutego 2022 16:20)
Pomoc dla akademii jazdy? Grunt to się dobrze ustawić.
Gorcarz (17 lutego 2022 6:57)
Cytuję użytkownika: Onklel Klaus
Fundatorem jest Toyota Nowakowski, ale pan prezydent splendor wziął na siebie. Wstyd!
Taki tu zwyczaj- car zawsze się lansuje za cudze pieniądze.
Johny (16 lutego 2022 17:26)
234 uczniów? Hehe trochę mało. 10 oddziałów? Po 2 na etapie. Mało tych dzieci, mało. A jak tam budowlanka? Coś tam jeszcze jest z tych zawodów?
Marian (16 lutego 2022 15:37)
Cytuję użytkownika: Belzebub
Ciekawe kto tam będzie uczył jeżdzić?
Jakto kto? Grzesio - on może uczyć wszystkiego.
Belzebub (16 lutego 2022 14:51)
Ciekawe kto tam będzie uczył jeżdzić?
Emejzing! (16 lutego 2022 13:32)
Posikałem w portki ze szczęścia
Onklel Klaus (16 lutego 2022 12:58)
Fundatorem jest Toyota Nowakowski, ale pan prezydent splendor wziął na siebie. Wstyd!
Rudolf Hess (15 lutego 2022 22:05)
Cytuję użytkownika: Hdid
Cytuję użytkownika: dzban roku
Dlaczego to miasto przekazuje samochód, a nie czarnek. Od czego są te PiSowskie ministerstwa? Banda i tyke.
Bo miasto dostaje subwencje od Państwa na szkoły i to miasto organizuje szkolnictwo.
Jacek Szwagier na każdej POwskiej maskaradzie bryluje najlepszą jego kreacja to ta w czapeczce mercedesa ;) a tu na fotce wygląda jak by z warsztatów szkolnych szedł na chate
Moa (15 lutego 2022 20:18)
BRAWO!!!!!!
Hdid (15 lutego 2022 19:51)
Cytuję użytkownika: dzban roku
Dlaczego to miasto przekazuje samochód, a nie czarnek. Od czego są te PiSowskie ministerstwa? Banda i tyke.
Bo miasto dostaje subwencje od Państwa na szkoły i to miasto organizuje szkolnictwo.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

szkola  |   samochod  |   toyota  |   mechanik  |   przekazanie  |   ogrodowa  |  

''Podbijali na lewo'' przeglądy samochodów. Diagności w rękach policji

Sprawdź samochód przed zakupem w Serwisie Toyota Nowakowski

Miał naprawić samochód - rozebrał go na części i... zniknął

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij