Menu

Dwa miliony zł. na remonty dróg w Mieroszowie

Do remontu pójdą ul. Miła i fragmenty Powstańców i Leśnej w Mieroszowie. Gmina otrzyma z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg  blisko 2 mln. zł. 

 
Dwa miliony zł. na remonty dróg w Mieroszowie
Na ulicy Miłej zostanie położona nowa nawierzchnia, wcześniej wykonana zostanie kanalizacja deszczowa i sanitarna. Koszt remontu to ponad 1,3 mln. zł, dofinansowanie wyniesie ponad 900 tys. zł. 

Przebudowy doczekają się też 400-metrowy odcinek ul. Powstańców (od skrzyżowanie z DK 35 do mostu) i odcinek ul. Leśnej (od skrzyżowania z ul. Powstańców do mostu w Kowalowej). Podobnie jak na ul Miłosnej, wykonana zostanie kanalizacja i położona zostanie nowa nawierzchnia. W Planach jest też montaż nowego oświetlenia. Koszt modernizacji tych ulic to prawie 1,5 mln zł, a dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg  wyniesie milion złotych. 

 
 
 
adm
foto: google
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Było za szybko...

Kierowca i rowerzysta na 'podwójnym gazie'

Sobięcin: Wiemy, kiedy będzie koniec remontu ul. 1 Maja i Zachodniej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij