Menu

Dziś Dzień Kota - Oto wasi milusińscy (FOTO)

Dziś Dzień Kota. Zasypaliście nas zdjęciami swoich mruczków. Powinno paść pytanie, który jest najpiękniejszy, ale ustalmy, że dzisiaj wszystkie są wyjątkowe :)

Dziś Dzień Kota - Oto wasi milusińscy (FOTO)

Święto obchodzone corocznie 17 lutego we Włoszech (od 1990 r.)  i Polsce (od 2006).  Ma podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, które miały kiedyś dom, ale go straciły, a także uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los.

 

 

 

red

foto: czytelnicy

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Katzenjammer (18 lutego 2022 21:20)
Cytuję użytkownika: antykociara
Kot nad chlebem na szafkach kuchennych! Kot w pościeli! Kot w lodówce! Czy ludzie już naprawdę zwariowali? Wszędzie kłaki i smród! A fuj!
Zamiast zrobić sobie dziecko, przygarniają sierściuchy.I jeszcze kreują jakiś kretyński dzień kota.
gohciu (18 lutego 2022 20:08)
kot ebał ciebie, cieciu
antykociara (18 lutego 2022 15:35)
Kot nad chlebem na szafkach kuchennych! Kot w pościeli! Kot w lodówce! Czy ludzie już naprawdę zwariowali? Wszędzie kłaki i smród! A fuj!
Grzegorz (18 lutego 2022 7:48)
I ciebie
Goldmann (18 lutego 2022 3:57)
Pies ebal koty
Goldmann (18 lutego 2022 3:57)
Pies ebal koty
Goldmann (18 lutego 2022 3:57)
Pies ebal koty
Goldmann (18 lutego 2022 3:57)
Pies ebal koty

Dodaj komentarz

koty  |   dzien  |   swieto  |   zwierzeta  |   cat  |   zwierzeta  |   zdjecia  |   czytelnikow  |   fotki  |   fotografie  |  

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Broń, narkotyki i papierosy bez akcyzy

Parada Przyjaciół Schroniska (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij