Menu

Kulawa Eksploracja odwiedza Sokołowsko

Kulawa Eksploracja odwiedza Sokołowsko. Tematem nowego odcinka jest wyburzenie jednego z domów we wsi i okoliczoności z tym związane. 

Kulawa Eksploracja odwiedza Sokołowsko

Stare budynki budzą emocje. Niektórzy mówią: burzyć, a drudzy remontować. Z mapy Sokołowska zniknął jeden z nich. Zobaczcie nowy odcinek Kulawej Eksploracji.

 

 

 

red

video: youtube

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Redpit (6 marca 2022 9:44)
Jak widzę zawsze znajdą się jakieś tępe tłuki, ci im wszystko przeszkadza. Jednemu pajacowi, że piesek narobił (ciekawe czy ty błaźnie tak dbasz o porządek po sobie), drugi czub o zaglądaniu przez płot - nie widziałem tam żadnego płotu i ciekawe czy sam nikomu nigdy nie właziłeś buciiraki w życie. Cóż Polska, głupców nie sieją - sami się rodzą. T34 nick adekwatny do do stanu umysłu...
T34 (22 lutego 2022 10:01)
Następny co komuś przez płot zagląda i się interesuje prywatna własnością.
Testo (21 lutego 2022 9:22)
Płacze nad zniszczonym obiektem, a nie widzi, że jego piesek zrobił kupkę...kto to posprząta? Mógłby zacząć od siebie...

Dodaj komentarz

kulawa  |   eksploracja  |   urbex  |   sokolowsko  |   youtube  |   wycieczka  |   atrakcje  |   ciekawostki  |   zwiedzanie  |  

Nowy film wałbrzyskiego reżysera. Jest zwiastun

Piwny znawca,Tomasz Kopyra odwiedził Browar Jedlinka

Zabytkowa parowozownia na filmie z drona

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij