Menu

Pracowity weekend strażaków.

Kilkadziesiąt razy do powalonych drzew i konarów na drodze wyjeżdżali wałbrzyscy strażacy. Najwięcej pracy mieli w gminie Mieroszów, gdzie woda wdarła się do piwnic kilku budynków. W Boguszowie zablokowana była droga.


 

Pracowity weekend strażaków.
Wałbrzych - ul. Kłodzka, Obrońców Pokoju, Puszkina - tu strażacy usuwali powalone drzewa z drogi. Na Hirszfelda zabezpieczali antenę satelitarną, która zwisała z elewacji, na Wrocławskiej urwany baner. Drzewo zablokowało też ul. 1 Maja. 

Najwięcej jednak pracy mieli w gminie Mieroszów. Zabezpieczali tam naderwaną przez wiatr blachę na dachu, która wisiała nad drogą.  W Unisławiu wypompowywali wodę z dwóch piwnic,  kilkakrotnie byli wzywani do Sokołowska do powalonych lub stwarzających zagrożenie drzew. 

W Gostkowie silny wiatr uczkodził dach kaplicy przy kościele.  W Boguszowie Gorcach zablokowana była droga wojewódzka, strażacy odblokowali ją w poniedziałek rano. 
 
 adm
foto: FB W-ch 998
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   straż pożarna  |   wiatr  |   powalone drzewa  |  

Zaginęła kobieta. Może widzieliście ją ?

Miał ponad 4,2 promila. Wpadł podczas kradzieży

Pod wpływem alkoholu na hulajnodze - 1000 zł. mandatu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij