Menu

Wypadek w Zagórzu

Tym razem na szczęście nic się nie stało, choć wypadek wyglądał groźnie. Kierowca nie zauważył zakrętu i wjechał w płot. Mandat wyniósł 1500 zł. 

Wypadek w Zagórzu

Do wypadku doszło w sobotę wieczorem (około 19:30) na łuku drogi.  Jak tłumaczył policjantom kierowca - był zmęczony i przysnął za kierownicą, a zakręt zauważył w ostatniej chwili i nie było szansę na reakcję. Mężczyzna wjechał samochodem w płot, na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca hył trzeźwy

Na miejscu pierwsi pojawili się strażacy z OSP Zagórze Śląskie, wezwano karetkę pogotowia i policję. Kierowca za spowodowanie wypadku został ukarany mandatem - 1500 zł. 

adm
foto: OSP Zagórze Śląskie / KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

hENIEK (22 lutego 2022 11:59)
Zuch kierowec !! Nie zauważył zakrętu, pewnie zestresowany jechał ;-)
Krzysiek (21 lutego 2022 16:25)
Kierowca był trzeźwy, ale piszący ten artykuł redaktorzyna już chyba nie.
Kierowca (21 lutego 2022 9:31)
I to niby groźnie wygląda?!?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   wypadek  |   Zagórze  |   straż pożarna  |   OPS Zagórze Śląskie  |  

Ukradła utarg i zniknęła

Wypadek na S3. Na szczęście to tylko ćwiczenia

Kradła ze sklepów alkohol

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij