Menu

Aqua Zdrój: rachunek za gaz wyższy o 340 tys

Prawie 400 tysięcy złotych - prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej "pochwalił się" rachunkiem za gaz jaki otrzymał Aqua-Zdrój. W porównaniu do faktury za styczeń 2021 roku, kwota wzrosła o 340 tysięcy.

Aqua Zdrój: rachunek za gaz wyższy o 340 tys
- Niestety mamy ciąg dalszy gigantycznych faktur za gaz. Nasz największy kompleks sportowy Aqua Zdrój w styczniu 2021 za gaz zapłacił 54 tys. zł, a teraz FV opiewa na kwotę 394 tys. zł! Warto jednak porównać bieżącą fakturę z tą ze stycznia 2020. Dwa lata temu za zużycie na poziomie 643,5 kWh zapłaciliśmy 105 tys. zł. W tym roku przy niższym zużyciu (532 kWh) musimy zapłacić prawie cztery razy tyle. - pisze prezydent Wałbrzycha na swoim profilu FB.
 
Aqua Zdrój to nie jedyna miejska instytucja, w którą uderzyły podwyżki cen gazu. Niedawno informowaliśmy także o rosnących kosztach utrzymania Palmiarni.
 
Faktura za styczeń 2022
 
 
 

 

Faktura za styczeń 2021

Faktura za styczeń 2020

Komentarze

mieciu (8 marca 2022 21:00)
Widze ze blokada komentarzy w niewygodnych tematach zaczyna tu być powrzechna... inny art. dot . cen gazu Zmiana polityki klimatycznej Unii Europejskiej - kto to podpisał kontrakt długoterminowy? Kto podpisał polityke klimatyczną? i zwiększenie popytu na gaz (jak zawsze co zime więc nie czarujmy), zmniejszenie dostaw od Rosji (też nie do konca prawda... gaz idzie przez NORD Stream (Niemcy jeszcze go nie zablokowali) inflacja-wynik plandemi i rozdawnictrwa (500+ i tarcze...)
Wałbrzyszanin (24 lutego 2022 6:31)
W czym problem? Podnieście pensję prezesowi i zarządowi. Nie grzejcie wody i podnoście dalej ceny... Ja już z rodziną od dawna do Świebodzic jeżdżę pomimo, że do Aqua Dojni mam trzy kilometry... Zasady funkcjonowania parku wodnego są tak tragicznie zarządzane, że polecam każdemu tak samo 20 minut podjechać do OSiR'u w Świebodzicach i za niższą cenę macie 2h10 minut nie 1h05 minut. Dolicz prysznic, szatnia z godziny masz 40 minut pływania. Samospełniająca się bankrutacja...
Jerzy Jacek Pilchowski (23 lutego 2022 21:38)
Cytuję użytkownika: Sezam
Cytuję użytkownika: Emeryt dyplomowany
No to podnieść pięciokrotnie cenę biletu wstępu i budżet się "zapnie".
Emeryt weź pigułke
To co napisał "Emeryt" jest oczywiście absurdalne. Tak radykalnie, w szybkim czasie nie da się tego zrobić. Jest jednak pewne, że właśnie w tym kierunku iść będzie Roman Sz.
Sezam (23 lutego 2022 17:58)
Cytuję użytkownika: Emeryt dyplomowany
No to podnieść pięciokrotnie cenę biletu wstępu i budżet się "zapnie".
Emeryt weź pigułke
Emeryt dyplomowany (22 lutego 2022 21:14)
No to podnieść pięciokrotnie cenę biletu wstępu i budżet się "zapnie".
Weneryk (22 lutego 2022 20:49)
Cytuję użytkownika: Wiola
Polecam przerobic na wegiel i otworzyc kopalnie.
Jestesm Bogiem Uświadom to sobie, sobie
Wiola (22 lutego 2022 19:55)
Polecam przerobic na wegiel i otworzyc kopalnie.
ROMAN ZA MUREM (22 lutego 2022 9:26)
Cytuję użytkownika: PREZYDENT TO DEBIL
WEZ KREDYT WE FRANKACH, ODKLADAJ NA EMERYTURE W OFE, ZMIEN PIEC NA GAZOWY, A PO-JEBY WIECZNIE ZDZIWIONE.
Niezupełnie.Wlaśnie próbuje wcisnąć kit i przekonać mieszkańców, dlaczego nie ma kasy w ratuszu.
PREZYDENT TO DEBIL (22 lutego 2022 9:23)
WEZ KREDYT WE FRANKACH, ODKLADAJ NA EMERYTURE W OFE, ZMIEN PIEC NA GAZOWY, A PO-JEBY WIECZNIE ZDZIWIONE.
***** WSI24, AMERYKANSKIE, WOLNE MENDIA. (22 lutego 2022 9:22)
TVP Info: Rosyjska armia wkracza na Ukrainę. Polsat News: Rosyjska armia wkracza na Ukrainę. TVN24: Putin polecił armii „utrzymanie pokoju” w Donbasie. JUZ KAZDY WIDZI, KTORA TV W POLSCE TO RUSSIA TV?? JUZ KAZDY WIE, DLACZEGOEKSPERCI I FACHOWCY W WSI234, TO BYLE KOMUCHY I SBEKI, ZDRAJCY I PACHOLKI MOSKWY? BRONIC ZYDOKOMUNU WSI24 PO-JEBY. SWIECZUSZKA W DLON I NA MROZ BEZMYSLNE KUKŁY ZYDOKOMUNY WSI24.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

aqua zdrój  |   roman szełemej  |   gaz  |   podwyżka  |   ocieplenie  |  

Contender Fight Night 9 (FOTO)

Mikołaj przyleciał do Aqua Zdroju i rozdał 300 paczek

Mikołajki w Aqua Zdroju (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij