Menu

Wałbrzych wspiera Ukrainę

- Wspieramy naród ukraiński, wspieramy bliski nam Borysław. Niech żyje wolna i suwerenna Ukraina. - prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej zabrał głos w sprawie rosyjskiej agresji na Ukrainę. Zaprasza wszystkich chcących okazać solidarność z naszym wschodnim sąsiadem na sobotni wiec na Placu Magistrackim.

Wałbrzych wspiera Ukrainę

 

- Zupełnie obłędna, niczym nie sprowokowana agresja i wojna wywołana przez imperializm sowiecki / rosyjski spowodowała już ofiary wśród mieszkańców Ukrainy. Rannych, czy też tych, którzy zginęli, przybywa. Jesteśmy razem z Ukraincami, będziemy wspierać ich absolutnie suwerenne prawo do samostanowienia, do własnego niepodległego państwa, które tak pięknie się rozwija na przestrzeni ostatnich lat. Ich aspiracje europejskie muszą być uszanowane, a imperializm rosyjki musi zostać powstrzymany przez solidarną silną odpowiedź Unii Europejskiej i NATO.

 

 

Cieszymy się jesteśmy w Unii Europejskiej, bo to pozwala nam patrzeć z nadzieją na możliwość wspólnej walki z tym szaleństwem imperializmu rosyjskiego. Okazujemy solidarność, wsparcie; w najbliższy weekend, w sobotę o godzinie 11:00 organizacje bliskie środowisku ukraińskiemu tak licznemu i tak wspaniale współżyjącemu z nami organizują wiec poparcia. - mówi Roman Szełemej w zamieszczonym na FB nagraniu.

 

video: FB Roman Szełemej

redakcja@walbrzych24.com

roman szełemej  |   ukraina  |   wojna  |   rosja  |   plac magistracki  |  

Dr Szełemej wraca do pracy w szpitalu

11 lat w fotelu Prezydenta Miasta

11 ton pomocy humanitarnej dla hospicjum we Lwowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij