Menu

Dolny Śląsk rozwiązuje umowę partnerską z Obwodem Leningradzkim w Rosji

Zostanie rozwiązana umowa partnerska Województwa Dolnośląskiego z Obwodem Leningradzkim w Rosji. We wtorek 1 marca odbędzie się nadzwyczajna sesja Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Dolny Śląsk rozwiązuje umowę partnerską z Obwodem Leningradzkim w Rosji
- Wobec rosyjskiej napaści na Ukrainę, już w ubiegły czwartek, we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, natychmiast rozpoczęliśmy formalną procedurę rozwiązania Umowy Partnerskiej Dolnego Śląska z Obwodem Leningradzkim w Rosji. Dla Dolnego Śląska współpraca z Obwodem Leningradzkim zakończyła się w momencie agresji Rosji wymierzonej w Ukrainę – mówi Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego.
 
Formalne zakończenie tej sprawy zostanie podjęte przez Radnych Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.
 
 
info: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mała Moskwa (28 lutego 2022 0:42)
Już płacze

Dodaj komentarz

umwd  |   urzad  |   wojewodzki  |   rosja  |   wojna  |   ukraina  |  

Nowy Urząd Stanu Cywilnego póki co w odległych planach

Prawie 400 miejsc za mało. Wyniki rekrutacji do szkół...

Inflacja galopuje. O ile jeszcze wzrośnie?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij