Menu

Chciał przespać się w... fontannie

Mimo, że na dworze najcieplej nie jest, Damian S. postanowił przespać się w... fontannie. Pijanego męzczyznę w niecce fontanny znaleźli strażnicy miejscy. 

 

Chciał przespać się w... fontannie

Do zdarzenia doszło w świdnickim rynku. Operator monitoringu miejskiego zauważył w fontannie mężczyznę, poinformował patrol. 

- Po kilku minutach funkcjonariusze byli już na miejscu. W niecce fontanny zastali śpiącego Damiana S. - informuje świdnicka straż miejska.

Mężczyzna ten jest bezdomny i wielokrotnie był karany sądownie. Ze względu na notoryczne nadużywanie alkoholu nie może zostać umieszczony w schronisku dla bezdomnych, nigdy nie był też zainteresowany jakąkolwiek pomocą ze strony strażników i pracowników MOPS.

Damian S. został umieszczony do wytrzeźwienia w policyjnej izbie zatrzymań. Po raz kolejny stanie przed sądem.
adm
foto: Straż Miejska w Świdnicy
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Femina (2 marca 2022 11:26)
Zostawcie pana Adama w spokoju jego ciało jego wybór
Yebnijta się Głową w blat. (1 marca 2022 21:20)
Kary surowsze jak w Rosji Putina.
Hultaj (1 marca 2022 21:16)
Nie ma to jak w letniej porze.Można w y s r a ć się na dworze.
Biedaszyb (1 marca 2022 19:36)
Cytuję użytkownika: Marek
A od kiedy nie wolno spac gdzie się chce aco fontanna zrobil coś złego bez przesady darmozjady na utrzymania miasta to wyjestescie tą zakałą nieudaczniki
Popieram
Marek (1 marca 2022 17:52)
A od kiedy nie wolno spac gdzie się chce aco fontanna zrobil coś złego bez przesady darmozjady na utrzymania miasta to wyjestescie tą zakałą nieudaczniki

Dodaj komentarz

Świdnica  |   112  |   policja  |   straz miejska  |  

Poranny spacer z narkotykami

Alkohol, brak prawa jazdy i nadmierna prędkość

Ruszyła akcja ''Łapki na kierownicy''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij