Menu

Mieroszów pomaga Ukrainie

W Mieroszowskim Centrum Kultury  trwa zbiórka pomocowa dla Ukrainy. Najpotrzebniejsze rzeczy to środki czystości i żywność.

 

Mieroszów pomaga Ukrainie
Ogromne podziękowania dla wszystkich z Was, którzy tak licznie wsparli Naszą Akcję zbierania najpotrzebniejszych rzeczy dla Obywateli Ukrainy dotkniętych problemem uchodźctwa, organizowaną w Mieroszowskie Centrum Kultury. Zbiórka trwa nadal - informuje Urząd Miasta Mieroszowa. 

Najpotrzebniejsze rzeczy to:
• Bielizna damska i męska 
• Ręczniki
• Środki higieny osobistej: mydło, żel pod prysznic, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów oraz nawilżane chusteczki, podpaski itp
• Skarpety
• Piżamy
 
 
• Leki przeciwbólowe, uspokajające ziołowe bez recepty, syropy dla dzieci w tym syropy przeciw gorączkowe, bandaże, plastry, wody utlenione
• Pieluchy jednorazowe 
• Baterie, Power banki
• Żywność długoterminowa (nieprzeterminowana)
• Odzież ale tylko wierzchnia, dobrej jakości np.: termoaktywna, typu polar itp.

Dziękujemy Państwu chcemy również zwrócić uwagę, że jest WYSTARCZAJĄCO dużo rzeczy na chwilę obecną. Staramy się aby pomoc i dary były przemyślane i skonsultowane z ludźmi, którzy się na tym znają, czyli z WIĘKSZYMI i DOŚWIADCZONYMI ORGANIZACJAMI oraz z PUBLICZNYMI SŁUŻBAMI takimi jak WOJEWODA DOLNOŚLĄSKI. Nie można robić tego na własną rękę. Chcielibyśmy jak najskuteczniej wykorzystać entuzjazm Państwa. - informuje Gmina Mieroszów. 

W przypadku, gdyby potrzebny był transport, można dzwonić pod numery telefonów: 
Ilona  - 662 203 457
Ewa -  502 207 683
opr. adm
foto: UM Mieroszów
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Mieroszów  |   Ukraina  |   pomoc Ukrainie  |  

Wiozą dary dla hospicjum we Lwowie

Rodzina z Ukrainy poszukuje mieszkania

Закон про допомогу громадянам України

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij