Menu

Mieszkanie dla uchodźców z Ukrainy

Miasto przekazało nowe mieszkanie przy ul. Sygietyńskiego dla uchodźców z Ukrainy. Rodzina która zamieszka w nim nie będzie ponosić kosztów eksploatacji.

 
 
Mieszkanie dla uchodźców z Ukrainy
Nowy lokal mieści się przy ul. Sygietyńskiego.  W ubiegłym roku został w nim przeprowdzony remont generalny. 44-metrowe mieszkanie to dwa pokoje, aneks kuchenny i łazienka. 

Koszt utrzymania lokalu w okresie przebywania w nim ukraińskiej rodziny – eksploatację, media, wywóz odpadów pokryje Miejski Zarząd Budynków. Wyposażenie – meble kuchenne, stół, łóżka, środki czystości, sztućce i inne potrzebne do zamieszkania rzeczy, ufundowali pracownicy MZB.
 
 adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Tu będzie nowa cerkiew

Ruszyła budowa mieszkań na ul. Traugutta

Jak korzystać z nowego e-BOK od MZB?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij