Menu

Nocne poszukiwania zaginionych nastolatek

Kilka godzin trwały poszukiwania dwóch zaginionych nastolatek. 13 i 15-latki szukało 60 policjantów, odnalezione zostały przez mundurowych u kolegi w Boguszowie-Gorcach. 


 
 
Nocne poszukiwania zaginionych nastolatek
Zaginięcie nastolatek zgłosiła w środę późnym wieczorem rodzina dziewczynek. Mundurowi sprawdzili miejsca, w których najczęściej pojawiały się małoletnie, szpitale i placówki handlowe. Rysopis nastolatek otrzymali operatorzy miejskiego monitoringu, a także taksówkarze.

- Około godziny drugiej w nocy ustalili, gdzie mogą przebywać małoletnie i udali się pod wskazany adres. Okazało się, że 13 i 15-latka nie wróciły na noc do swoich domów i odwiedziły rówieśnika mieszkającego w Boguszowie-Gorcach. Na szczęście obu młodym wałbrzyszankom nic się nie stało. Były całe i zdrowe. - informuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Po zakończonych poszukiwaniach nastolatki zostały  przekazane prawnym opiekunom.

adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Waldo (4 marca 2022 6:13)
Rodziców obciążyć kosztami akcji. A Dzesiki niech pilnuja
Janusz (3 marca 2022 13:34)
Patologia nie ma co ze sobą robić ,to ucieka ją.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Bogusów Gorce  |   zagionione  |  

Pędził prawie 200 km/h. Nie przyjął mandatu

Wałbrzych: oszukali seniorkę - straciła 120 tys. zł

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij