Menu

Dary dla Ukrainy wyjechały z Wałbrzycha

Pierwszy transport z darami dla ogarniętej wojną Ukrainy wyjechał z Wałbrzycha. Trafią do miasta partnerskiego Borysławia. 

Dary dla Ukrainy wyjechały z Wałbrzycha

Właśnie wysłaliśmy pierwszy transport z Wałbrzycha do Ukrainy. Kurier do naszego partnerskiego Borysławia pojechała cała  ciężarówka darów, które Państwo przekazali. Jesteście wspaniali, dziękujemy bardzo!  - poinformował na fb prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

 

Wałbrzyszanie chętnie angażują się w pomoc dla Ukraińców. Zbiórki prowadzone są w wielu punktach miasta. Między innymi w Starej Kopalni, RWS Śródmieście i Ratuszu. Potrzebne rzeczy są również zbierane przez szkoły. 

 

 

 

 

red

foto: fb Roman Szełemej

redakcja@walbrzych24.com

dary  |   ukraina  |   walbrzych  |   tir  |   pomoc  |   wojna  |  

Wałbrzych: Zalegają za czynsz 6 mln zł i mieszkają ''na dziko''

Nie żyje Szewach Weiss. Były ambasador Izraela i honorowy obywatel...

Koszykówka: Górnik Wałbrzych zwycięzył z Hydrotruck Radom

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij