Menu

Aqua Zdrój czynny od jutra

Aqua Zdrój po dłuższej przerwie technicznej znowu sie otwiera. Oprócz wykonanych przez ostatnie dwa tygodnie prac modernizacyjnych, na  klientów czekają  także zmiany w ofercie

Aqua Zdrój czynny od jutra
- Najważniejsza zmiana to brak limitów osób mogących korzystać z obiektu, co pozwoliło nam wrócić z ofertą biletu łączonego basen+sauna, kupujesz jeden bilet i korzystasz zarówno z parku wodnego jak i z saunarium. - informuje Aqua Zdrój
 
Saunarium od 05 marca czynne będzie w godzinach funkcjonowania parku wodnego, czyli każdego dnia od 06:00 do 21:00. Aqua Zdrój zaprasza również na zajęcia Aqua Aerobik oraz rytuały saunowe. Po przerwie wraca także szkółka nauki i doskonalenia pływania Aqua Zdrój. 
 
 
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Józek (5 marca 2022 23:30)
Czy na otwarciu pojawi się lokalny Putinek i wygłosi przemowę?
Ja (5 marca 2022 13:41)
Cytuję użytkownika: Borsuk
Cytuję użytkownika: Karol
I po ile bilety? 40zł już za "godzinę"?
Multisport działa, więc cena nie gra roli :D
No nie do końca działa bo tylko można wejść na basen na saunę już nie a w Świebodzicach można i na basen i na saunę. Więc tam się opłaca pojechać.
Ja (5 marca 2022 13:38)
Dalej na kartę multi Sport plus nie można wchodzić na saunę...więc i tak zostajemy u konkurencji, bo w Świebodzicach można z tej karty korzystać z sauny.... To chcecie ściągnąć klientów czy NIE
Swiebodzice vs Walbrzych CENNIK (5 marca 2022 11:05)
Cytuję użytkownika: Jacek
Podajcie cwaniaczki cennik i tak zwinięcie manatki i wypad z ciepłych posadek
CENNIK ZA GODZINE,biet normalny SWIEBODZICE 10-13 zł WAŁBRZYCH 17-21 zl. cena rano/południe. Myślę że wszystko jasne. 3 osobowa rodzina w Świebodzicach zapłaci jakieś 39zl,za to samo w Wałbrzychu jakieś 63zl. Im więcej osób tym drożej. Ktoś z nas chce zdzierać?
Rom Ek (5 marca 2022 10:47)
Cytuję użytkownika: Asia
Cytuję użytkownika: PanLach
A czy polacy też magą przychodzić?
Bardzo trafne pytanie. Pewnie można za miliony monet, bo trzeba sponsorować ukrainę
A nasza społeczność ma kąpiel za darmo. Wystarczy pojechać po bilety do MOPSu.
Asia (5 marca 2022 10:01)
Cytuję użytkownika: PanLach
A czy polacy też magą przychodzić?
Bardzo trafne pytanie. Pewnie można za miliony monet, bo trzeba sponsorować ukrainę
Jacek (5 marca 2022 6:36)
Podajcie cwaniaczki cennik i tak zwinięcie manatki i wypad z ciepłych posadek
PanLach (4 marca 2022 22:45)
A czy polacy też magą przychodzić?
Ekonom (4 marca 2022 19:37)
Skoro czynny, to dynamika wzrostu strat spółki przyspieszy.
Borsuk (4 marca 2022 19:37)
Cytuję użytkownika: Karol
I po ile bilety? 40zł już za "godzinę"?
Multisport działa, więc cena nie gra roli :D
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

aqua  |   zdroj  |   basen  |   czynny  |   otwarcie  |   przerwa  |   techniczna  |   modernizacja  |   oferta  |   atrakcje  |   walbrzych  |  

Co łączny Berlin, Paryż, Amsterdam i Wałbrzych? Centrum Wsparcia...

Wałbrzyszanie mają sentyment do Kina Apollo

Pobudka Górnika w II połowie (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij