Menu

Po długiej przerwie rock zabrzmiał w Klubie Bolko

Ponad 2 lata minęły od poprzedniego gitarowego koncertu w Klubie Bolko. Przerwa dobiegła końca i w poprzednią sobotę na deskach sali koncertowej ŚOK zagrali Hortus, Hard Rider i Bwhisky. 
Po długiej przerwie rock zabrzmiał w Klubie Bolko
Występy oglądało ponad 100 osób publiczności, która w ramach opłaty za wstęp zapełniła 2 puszki, do których wrzucano środki na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Akcję przeprowadzono we współpracy z Fundacją Rozwoju Ekonomii Społecznej z Wałbrzycha.
 
 
 
red
foto: Wojciech Skiślewicz
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

koncert  |   bolko  |   swidnica  |   zespoly  |   rock  |   scena  |   muzyczna  |  

Ostatnia rap bitwa freestylowa w tym roku

Mike Parker Quartet na scenie w A’PROPOS

60 lat po ślubie Kubasińskiej i Nalepy koncert w Teatrze Zdrojowym

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij