Menu

Gość Dnia - Rafał Mikuła

- Szefowie zakładów pracy zatrudniający Ukraińców obawiają się, że ministerstwo obrony Ukrainy wyśle im powołania do wojska i ściągnie mężczyzn do kraju - przyznaje Rafał Mikuła, dyrektor generalny agencji pracy Human Group, która rekrutuje pracowników m.in. do zakładów w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Według Mikuły, w zakładach (nie tylko) WSSE do pracy brakuje przede wszystkim mężczyzn. W regionie wałbrzyskim potrzeby rynku pracy ocenia się dziś na 4,5 tys. pracowników.

Gość Dnia - Rafał Mikuła

 

 

foto: TV Wałbrzych

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

bezstronny (8 marca 2022 13:24)
Niech cysorz za podwyżki gazu POdziękuje kopacz,tuskowi,timermansowi,ekologom,izielonemu ładowi i stop plastik i wojnie na Ukrainie.A nie obarcza Polski Rząd.
pawel (8 marca 2022 12:33)
Cytuję użytkownika: Gość 9
Trza przyznać, że Putin jest lepszy od kościoła, papieża, rady medycznej covid, Rydzyka... w zjednoczeniu Polaków...
Właśnie cała akcja propagandowa "Polacy za mundurem" się wali ,bo islamscy nachodżcy przenikają z Białorusi na Ukrainę , tam kupują papier że są studentami i przekraczają granicę z polską jako "studenci" po czym bez przeszkód trafiają do Niemiec ; tyle miesięcy odpierania hord bandyckich na wschodniej granicy idzie na marne , czyli Putin okazał się niezłym strategiem. Pośród pięknych uciekających ukraińskich kobiet niemało jest agentury rosyjskiej , i znowu Władimir ulatwil swoim szpionom przenikać na teren panstwa którym gardzi. Ludność z Ukrainy ładnie zdestabilizuje sytuację społeczno-ekonomiczną w Polsce, znowu Putin wygrywa . By mysleć od zaatakowaniu sąsiada najpierw trzeba go osłabić . Nie widzę zjednoczenia , przeciez jeden drugiego oskarża o bycie ruską onucą .
Nie ksiegowy! (8 marca 2022 11:30)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Może byście się jednak zaczęli troszczyć o Polaków których by się przydało sciągnąć z zagranicy? Chyba że politycy POPiS faktycznie chcą podmieniać Polaków Ukraińcami jak głosi znana i lubiana teoria spiskowa...
Spadaj komuchu!Co ty pieprzysz ,idź i sprawdź,czy pracują przy obwodnicy,Do tego się nadajesz!Pozostało ci to,ze słusznie minionej epoki.
Gość 9 (8 marca 2022 8:05)
Trza przyznać, że Putin jest lepszy od kościoła, papieża, rady medycznej covid, Rydzyka... w zjednoczeniu Polaków...
zaraza (8 marca 2022 6:26)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Może byście się jednak zaczęli troszczyć o Polaków których by się przydało sciągnąć z zagranicy? Chyba że politycy POPiS faktycznie chcą podmieniać Polaków Ukraińcami jak głosi znana i lubiana teoria spiskowa...
To niech wracają, przecież u nas pod rządami partii Podsłuchy i Szmal jest tak cudownie. Wracać rodacy, jest praca.
Roman 500 000 (7 marca 2022 23:36)
"Rachunki za gaz dotyczą również szkół" Szełemej już przygotowuje wałbrzyszan do momentu kiedy bezradnie rozłoży w ratuszu bankomatowe ręce i powie, że "piniendzy nie ma i nie bendzie." Do tego redakcja stosuje putinowskie metody blokowania komentarzy tam, gdzie mogą być niepochlebne dla szelemeja.Wstyd!
Księgowy (7 marca 2022 21:42)
Może byście się jednak zaczęli troszczyć o Polaków których by się przydało sciągnąć z zagranicy? Chyba że politycy POPiS faktycznie chcą podmieniać Polaków Ukraińcami jak głosi znana i lubiana teoria spiskowa...
pawel (7 marca 2022 21:16)
→→→→→→→> Szefowie zakładów pracy zatrudniający Ukraińców obawiają się, że ministerstwo obrony Ukrainy wyśle im powołania do wojska i ściągnie mężczyzn do kraju→·→·→·→·→·→·→·→·→·→·→·> to już nie boją się lokdałnu ????? I tego że niezaszczepieni pracownicy zatrzymają produkcję na zakładzie ????? W parę tygodni przestali się obawiać zarazy a zaczęli odpływu pracowników. W zasadzie to wychodzi na to samo ,czy pracownik w szpitalu czy na wojnie , w obu przypadkach nieobecny ............ ale ci Ukraińcy doprowadzą do lokdałnu teraz , normalnie trzeba by jakiś paszport pracowniczy wprowadzić zakazujący przemieszczania się poza terenem Polski, wtedy mobilizacja na front im nie grozi. Albo niech zrzekną się óbywatelstwa , Morawiecki z chęcią zapewni im polskie.

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Rafał Mikuła  |   Ukraina  |   wojna  |   rynek pracy  |   pracodawcy  |   wsse  |  

Gość Dnia - Roman Szełemej

Z Wałbrzycha trafiły do Ukrainy, a potem na front

Kupmy terenówkę dla Ukrainy i pomóżmy wygrać wojnę. Ruszyła zbiórka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij