Menu

Podczas koncertu zebrali prawie 10 tys zł dla Ukrainy

Podczas koncertu Gramy Dla Ukrainy zebraliśmy kwotę  9 564.74 zł! Serdecznie Wam Dziękujemy! Okazaliście Wielkie Serce! - poinformował Wałbrzyski Ośrodek Kultury
 
 
Podczas koncertu zebrali prawie 10 tys zł dla Ukrainy

Zebrane pieniądze zostaną przekazane  na rzecz cierpiącej  przez wojnę Ukrainie.  

 

Organizatorem zbiórki była Fundacja Ekonomii Społecznej, a zebrana kwota zostanie przekazana na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Dysponentem merytorycznym zbiórki jest Stowarzyszenie Ukraina – Wałbrzych. Na estradzie przygotowanej w Łaźni Łańcuszkowej w Starej Kopalni pojawiło się 10 artystów, którzy nie wahali się ani chwili by bezinteresownie dołączyć swoją cegiełkę do akcji. 
 
Zagrali  BESIDES, LILLA VENEDA, DISORDER, THAR AI,  METHOPIA, SAJGON, IN THE NAME OF GOD, NULLIZMATYK, GRABERY oraz DJ MARKOWY.
 
 

 

red

 

 

foto: WOK

redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze

XYZ (9 marca 2022 10:13)
To chyba trochę mało jak na tak duże wydarzenie?

Dodaj komentarz

wokl osrodek  |   kultury  |   pieniadze  |   ukraina  |   wojna  |   zbiorka  |  

4,5 mln zł. na aktywizację zawodową imigrantów z Ukrainy

Krawat Leppera, dziadkowska ballada o Wałbrzychu, a może węgiel ?...

Roman Szełemej na Ukrainie. Borysław otrzymał od Wałbrzycha agregat...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij