Menu

Dwie osoby w szpitalu - poważny wypadek w Jedlinie

Dwie osoby w ciezkim stanie trafiło do szpitala po wypadku do jakiego doszło na ul. Kłodzkiej w Jedlinie Zdroju. 

 

Dwie osoby w szpitalu - poważny wypadek w Jedlinie
Do wypadku doszło Przed godziną 18:00 na ul. Kłodzkiej.  zderzyły się trzy samochody - dwa osobowe oraz ciężarowy.  Ze wstępnych ustaleń wałbrzyskich wynika, że 62-letni mieszkaniec Wałbrzycha jadąc ul. Kłodzką w kierunku Głuszycy stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwka samochód ciężarowy. Auto odbiło się od ciężarówmi i uderzyło w jadącą za nim osobówkę. 

Dwie osoby trafiły do szpitala –62-letni kierowca i jego 5-letni wnuk.

Kierujący byli trzeźwi. Zatrzymali dowody rejestracyjne uszkodzonych pojazdów.
 
 adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

stan (9 marca 2022 19:20)
Janusze kodeksu drogowego
Drugastop (9 marca 2022 14:23)
Doucz się. Teraz zatrzymuje się dokumenty kierującym elektronicznie wpisując do systemu. Nie trzeba zabierać fizycznie.
PAN (9 marca 2022 12:34)
Cytuję użytkownika: Janusz
Ciekawe kto ,zatrzymał dowody rejestracyjne.
Napisane,ze zatrzymali ,pewnie sami- sobie.Dla niektórych bez różnicy.
Ja. (9 marca 2022 12:16)
To proste. Kierujący bo byli trzeźwi
Janusz (9 marca 2022 12:00)
Ciekawe kto ,zatrzymał dowody rejestracyjne.

Dodaj komentarz

policja  |   Jedlina Zdrój  |   wypadek  |  

Czterech kibiców Górnika zatrzymanych

Wjechała na czerwonym świetle. Wypadek na rondzie

Czołówka z drzewem. To cud, ze przeżyli

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij