Menu

Narkotesty poszły w ruch. Zatrzymany kierowca po amfetaminie

Stracił prawo jazdy i może spędzić w więzieniu nawet 2 lata. Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 23-letniego kierowcę z Jedliny Zdroju, mężczyzna był pod wpływem amfetaminy.

Narkotesty poszły w ruch. Zatrzymany kierowca po amfetaminie
23-latek wpadł na ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju.  Policjantów zaniepokoiło dziwne zachowanie mężczyzny. Narkotest pokazał, że znajduje się on pod wpływem amfetaminy.  

- Wałbrzyscy policjanci na co dzień poza kontrolami stanu trzeźwości kierujących weryfikują również, czy nie wsiadają oni za kierownice pojazdów pod wpływem narkotyków. - mówi podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 
 
 
Mężczyzna  przyznał się, że zażywał amfetaminę.

- Policjanci zlecili także pobranie krwi do badań laboratoryjnych celem potwierdzenia wykonanego na miejscu kontroli testu. - informuje podkom. Marcin Świeży.
 
23-latek stracił prawo jazdy, grozi mu wysoka kara finansowa a nawet do 2 lat więzienia.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Rajder (12 marca 2022 9:33)
Wielka szkoda,że Policjanci tak rzadko używają narkotestów;Szczególnie wobec młodych kierowców.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   narkotesty  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij