Menu

Wypadek w Głuszycy - jedna osoba w szpitalu

Jedna osoba z poważnymi osobami trafiła do szpitala po wypadku do jakiego doszło w Głuszycy.

 

Wypadek w Głuszycy - jedna osoba w szpitalu
Jak ustaliła policja, 68-letni wałbrzyszanin na prostym odcinku drogi, jadąc w kierunku Jedliny-Zdroju, w wyniku nieprawidłowego manewru wymijania stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwny pad ruchu i uderzył w auto 54-letniego mieszkańca Nowej Rudy. Pasażerka jadąca z 54-latkiem trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne uszkodzonych pojazdów.

Policja przypomina
 
W związku z tym zdarzeniem przypominamy o kolejnych przepisach ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Wyprzedzajmy tylko w miejscach dozwolonych. Zanim rozpoczniemy wykonywanie manewru powinniśmy upewnić się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na ścinajmy zakrętów i nie zjeżdżajmy na przeciwległy pas ruchu. Chwila nieuwagi może zakończyć się poważnym wypadkiem. Warto także wspomnieć o dostosowaniu prędkości do panujących warunków na drodze i nie przekraczaniu tej dozwolonej oraz zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.
 
 
 

 adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Monika Skowrońska (14 marca 2022 10:21)
Poszkodowanych, rodzinę rannej pasażerki proszę o kontakt, mój e-mail: monika1403gl@popk.pl
***** PO (11 marca 2022 19:45)
Poważne osoby?????? I oczywiście ***** putina i PO.
Dawid (11 marca 2022 18:05)
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890
Janusz (11 marca 2022 17:32)
Poważne osoby to chyba premier,prezydent ,i prezes
Paweł (11 marca 2022 17:25)
Cytuję użytkownika: Hmmmm
Wałbrzych24 jak wy to robicie, że data publikacji artykułu wypada na jutro rano a jeszcze jest 11 marca piątek.
To tak specjalnie co by gość, który spowodował wypadek mógł się cofnąć w czasie i ogarnąć ????????????????
Misiek (11 marca 2022 14:31)
Cytuję użytkownika: andrzej
Analfabeta pisał tą notatkę.
Debil nie analfabeta
andrzej (11 marca 2022 14:03)
Analfabeta pisał tą notatkę.
Henio (11 marca 2022 13:52)
Cytuję użytkownika: TongPo
Ciekawe co to za “powazne osoby” wiozła ta jedna osoba????
Cały zarząd aglomeracji wałbrzyskiej.
Hmmmm (11 marca 2022 13:13)
Wałbrzych24 jak wy to robicie, że data publikacji artykułu wypada na jutro rano a jeszcze jest 11 marca piątek.
TongPo (11 marca 2022 13:13)
Ciekawe co to za “powazne osoby” wiozła ta jedna osoba????

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   112  |   policja  |   wypadek  |  

Miał ponad 4,2 promila. Wpadł podczas kradzieży

Pod wpływem alkoholu na hulajnodze - 1000 zł. mandatu

Znęcali się psychicznie i fizycznie nad dziećmi - rozpoczął się proces

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij