Menu

Вивчення польської мови для українців

Bezpłatna nauka języka polskiego dla Ukraińców // Безкоштовне вивчення польської мови для українців. 

Вивчення польської мови для українців

Запрошуємо на безкоштовний вебінар польською мовою. Початковий рівень. Ми хочемо, щоб у Польщі вам було комфортно. 

Курс польської мови організовує школа Pascal, він буде проходити періодично, в режимі on-line. Курс безкоштовний для всіх. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з офісом школи Pascal Wałbrzych через Facebook https://www.facebook.com/PascalWalbrzych, де ми можемо спілкуватися українською, ми також запрошуємо вас зв’язатися з нами за телефоном 74 300 37 07 або особисто в секретаріаті по вул. Головна 6 у Валбжиху.
 

Kurs języka polskiego jest organizowany przez Szkołę Pascal, będzie odbywał się on cyklicznie, w formie on-line. Kurs jest dla wszystkich, za darmo. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły przez facebooka https://www.facebook.com/PascalWalbrzych , gdzie możemy porozumiewać się w języku ukraińskim, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr 74 300 37 07 lub osobiście do sekretariatu przy ul. Głównej 6 w Wałbrzychu. 
 
 

opr. kat
 

Komentarze

Nie dyskryminować kobiet. (14 marca 2022 10:29)
Piszecie że bezpłatna nauka dla Ukraińców a dla Ukrainek?
Starszy księgowy (11 marca 2022 23:09)
Nauka każdego języka to dobra sprawa, przydałby się kursy języka ukraińskiego dla Polaków.
rusofob (11 marca 2022 21:28)
Cytuję użytkownika: Nie będziemy się rusić!
Stop rusyfikacji polski! Wynocha z tymi tajnymi agentami putina! Jak zajmą już ukrainę i włochnie ich rosja to kim zostaną? Ludźmi bez kraju czy rosjanami? Zastanówcie się sami co zrobimy wtedy z milionami rosyjskich ukrainców pozdrawiam
jak dla mnie możesz się dalej germanizować
Nie będziemy się rusić! (11 marca 2022 21:19)
Stop rusyfikacji polski! Wynocha z tymi tajnymi agentami putina! Jak zajmą już ukrainę i włochnie ich rosja to kim zostaną? Ludźmi bez kraju czy rosjanami? Zastanówcie się sami co zrobimy wtedy z milionami rosyjskich ukrainców pozdrawiam
Warum soll mann diese Russische Scheiss lernen? (11 marca 2022 21:18)
Wieso soll mann das lernen? Mann braucht im Walndenburg doch vernünftiger Deutscher Sprache!
gohciu (11 marca 2022 19:01)
Cytuję użytkownika: Dobra Rada
Bezpłatna nauka języka polskie dla Ukraińców jak piszecie, to lepiej sami nauczcie się polskiego wy barany po podstawówce na Młynarskiej.Do łopaty i miotły wy matołki.
To są tępe kopiuj-wkleje, po rydzykoszkole. Teraz nie ma dziennikarzy/dziennikarstwa. Teraz są właśnie tępe kopiuj-wkleje. Ich "szkołą" były/są "srajfony" po których mażą paluchami 24/24. I "paczom", co tu jeszcze umknęło uwagi konkurentom.
Ja (11 marca 2022 17:15)
Jaka bezpłatna mu za nią płacimy z naszych podatków!!
Dobra Rada (11 marca 2022 17:06)
Bezpłatna nauka języka polskie dla Ukraińców jak piszecie, to lepiej sami nauczcie się polskiego wy barany po podstawówce na Młynarskiej.Do łopaty i miotły wy matołki.

Dodaj komentarz

Вони заохочують до звітності відділків військової поліції

Повторний перетин кордону після 90 днів безвізу

Pоз’яснення правил перетину кордону для українців

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij