Menu

Tu będzie nowy budynek Prokuratury Okręgowej

Prawie 3 mln zł. kosztował teren pod budowę nowej siedziby Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Docelowo ma się tu znaleźć również Prokuratura Rejonowa. Budynek powstanie  przy ul. Generała Fieldorfa w Świdnicy. 


 

Tu będzie nowy budynek Prokuratury Okręgowej

Miasto sprzedało teren pod budowę nowej siedziby śwIdnickiej prokuratury.  Koszt działki  o powierzchni 1,2657 ha  to dokładnie 2 883 969 zł.  W czwartek (10 marca)  prezydent Beata Moskal-Słaniewska i prokurator okręgowy Wiesław Dworczak podpisali akt notarialny sprzedaży.
 

 

 

Zgodnie z zapisami obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego, nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy usługowej. W miejscu tym wybudowana zostanie nowa siedziba Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, a docelowo również Prokuratury Rejonowej w Świdnicy.adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (15 marca 2022 13:55)
UKRAINSKI MUZYK W WSI24 ZACZYNA DZIEKOWAC POSLCE A POMOC. CO ROBI WSI24? PRZERYWA LACZE HEHEHE. NO JA PRDLE ALE ANTY-POILSKA SZCZUJNIA. PO-JEBY ZDZIWIONE? JA JUZ WIEM, DLACZEGO PO-JEBY WSTYDZA SIE BYC POLAKAMI, BOP OGLADAJA PAPKE RUSSIA TV, POD NAZWA WSI24. SWIECZUSZKE W DLON I BRONIC ANTYPOLSKIEJ SZCZUJNI PO-JEBY. WOLNE k***a MEDIA HEHEHE, NIEZALEZNE, k***a OD CZEGO? OD PRAWDY? TAK! OD PUTINA? NIE!! https://twitter.com/i/status/1503696642897326086
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (15 marca 2022 13:22)
JAK TAM PO-JEBY? PODOBA WAM SIE ZE WASZ TUSEK POLECIAL DZIS NA WEGRY, BY WYSTEPOWAC NA JEDNEJ SCENIE Z, JAK WY TO NAZYWACIE, Z PUTINOWSKIMI WEGIERSKIMI FASZYSTAMI Z JOBBIKU? JAK JOBBIK Z ORBANEM, TO FASZYSCI, GORSI OD ORBANA NAWET, ALE JAK TUSK Z NIMI NA JEDNEJ SCENIE, TO KIM SA DZISIAJ CHLOPCY Z JOBBIKU? MLODYMI PERSPEKTYWISTYCZNYMI EUROPEJCZYKAMI? CZY JAK PO-JEBY?
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (15 marca 2022 13:18)
DZISIAJ JEST SWIETO NARODOWE WEGIER. NAJLEPSZEGO BRACIA. POLAK WEGIER DWA BRATANKI.
RUCH NARODOWY - ALE PORTAL PROWADZI (15 marca 2022 11:52)
Cytuję użytkownika: Rozbawiony
A co nas to obchodzi.Tu jest Wałbrzych.Co innego biegający zeszłego lata w stroju Adama Świdnicki prokurator.
ZNANY, NIEZALEZNY, NIE OPLACONY PRZEZ PARTIE PO, Z NASZYCH PODATKOW STOLECZKIEM W SPOLCE MIESJKIEJ W SWIDNICY DZIENNIKARZ, ZA PISANIE POPRAWNYCH POLITYCZNIE TEKSTOW DLA PARTII PO. ZA PODATKI MIESZKANCOW. DZIENNIKARZE GONO PRAWDY MICHNIKA SZECHTERA I WSZYSTKO JASNE: WOLNE MEDIA: http://um.swidnica.pl/pages/posts/nowy-wiceprezes-tbs-w-swidnicy-3220.php https://samorzad.pap.pl/klub-samorzadowy/miasto-swidnica/kategoria/wiadomosci-klubowe/miasto-swidnica-nowy-wiceprezes-tbs
Rozbawiony (14 marca 2022 19:04)
A co nas to obchodzi.Tu jest Wałbrzych.Co innego biegający zeszłego lata w stroju Adama Świdnicki prokurator.
Rosyjski pomniku pierd...ol się (14 marca 2022 18:03)
Zniszczony pomnik ruskiego okupanta. Normalnie płacze...szok,takie zdziwienie. Jak można było? He he....nie popieram ale rozumiem, bo jak napisze ze popieram to policja do mnie przyjdzie. Wcale mi nie żal tego pomnika. Kwestia czasu było aż ktoś zniszczy. Przewiduje ze na tym się nie skończy. W świetle obecnej agresji Rosji na ukraine jakoś wcale nie dziwi. Dziwi że nadal stoi ;-)
rgrtg (14 marca 2022 17:54)
szkoda pieniędzy na takie coś zmienić ludzi w sądach i prokuraturze bo prosta sprawa trwa 2 lat śmiechu warte wydajność tych ludzi jest ZEROWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Kolejni pijani kierowcy w rękach policji. Czy to już plaga ?

Uratowali desperatowi życie. Chciał skoczyć z okna, miał 3 promile.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij