Menu

50 osób z Ukrainy mieszka w Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Około 50 osób z Ukrainy trafiło pod dach Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Kolejne 60 jest w drodze. 

50 osób z Ukrainy mieszka w Hali Wałbrzyskich Mistrzów

- Kolejni goście z Ukrainy przyjeżdzają do Wałbrzycha. Od soboty kwaterujemy już w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość aby ugościć u siebie uchodźców, zachęcam do kontaktu z urzędem. Można wypełnić ankietę (znajdziesz ją tutaj) - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

W obiekcie jest ambulatorium, natryski. Jest też możliwość porzucania do kosza. 

 

Chetni, by pomóc moga się skontaktować pod numerami

 

- Przejmujące sa historie tych, którzy tu trafiają. Oni po prostu nic nie mają. We wszystkim są zdani na nas i na siebie. Musimy im zapewnić miejsce do spania i do życia. Takie tymczasowe miejsce jest dobre tylko na kilka dni, a nie na tygodnie i dalsze życie.  - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

 

+ 48 504 796 787, +48 504 796 792
 
Telefony od poniedziałku do piątku w godz. 7.30- 15.30
 
 

 

 

 

red

foto: fb Roman Szełemej

redakcja@walbrzych24.com

pomoc  |   ukraina  |   uchodzcy  |   hala  |   walbrzyskich  |   mistrzow  |  

4,5 mln zł. na aktywizację zawodową imigrantów z Ukrainy

Będzie nowa nawierzchnia w Hali Lekkoatletycznej przy Chopina

Roman Szełemej na Ukrainie. Borysław otrzymał od Wałbrzycha agregat...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij