Menu

Szczawieńscy tenisiści wygrywają turnieje

Wychowankowie Klubu Tenisowego Szczawno-Zdrój doskonale radzą sobie w turniejowych rywalizacjach. Filip Kosiński wygrał zmagania na swoich "domowych" kortach, a duet Beniamin Babczyński / Kajetan Kosiński przywiózł złoto ze Szczecina.

Szczawieńscy tenisiści wygrywają turnieje

Zakończył się ogólnopolski turniej juniorów U18 w Szczawnie Zdroju. Znakomity rezultat osiągnął Filip Kosiński z KT Szczawno Zdrój, który choć w tym roku skończy dopiero 15 lat triumfował w całej imprezie w singlu i deblu. W singlu w finale pokonał Antoniego Pankowskiego Tenis Kozerki – Akademia Tenisowa Tenis Kozerki natomiast w deblu grając w parze właśnie z Antkiem pokonali pare Nikolajuk/Hulbój.

 

 

Znakomicie zaprezentowali się młodzi reprezentanci KT Szczawno Zdrój Beniamin Babczyński oraz Kajetan Kosiński podczas wojewódzkich zmagań U12 w Szczecinie. Po rozegraniu 7 meczy w dwa dni wysokie 3 miejsce w singlu zanotował Kajtek a miejsce 5 wywalczył Benek. Obaj chłopcy grając razem w parze w debla wygrali cały turniej.

 

 

 

opr.plr

foto: użyczone / KT Szczawno-Zdrój

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Szczawno-Zdrój  |   sport  |   tenis  |  

Przyjeżdżają z Niemiec... pograć w tenisa

Festiwal Rowerowy Aglomeracji Wałbrzyskiej

Minersi lepsi od Grizzlies

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij