Menu

Koncert ZPiT ''Po drugiej stronie folku''

- Wpadnij na herbatkę do Kapelusznika i odkryj nowe oblicze folku – zachęca Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. Artyści zapraszają do świata pełnego niespodzianek, magii, zaskakujących połączeń i historii. Koncert już 2 kwietnia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury w wStarej Kopalni. 
 
Koncert ZPiT ''Po drugiej stronie folku''
Koncert „Po drugiej stronie folku” to wydarzenie, w czasie, którego przekonacie się co wspólnego z Beskidami ma tango. Dowiecie się także, jak zatańczyć oberka pod presją i odkryjecie czy piraci z Karaibów mieli przodków na Kaszubach, i kim jest tajemnicza Markietanka. 
 
- Będzie również miejsce na odrobinę czarów w Tajemniczym Ogrodzie, a także rytualne tańce przy płonącym ognisku w Noc Kupały. Szykujemy piękne ludowe pieśni w niecodziennych aranżacjach – zachęca ekipa Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”. 
 
 
 Zaprezentowany zostanie też premierowy fragment programu, kolejny region etnograficzny – Kurpie Zielone. 


Koncert ZPiT ''Po drugiej stronie folku'' 
Wałbrzyski Ośrodek Kultury
Stara Kopalnia w Wałbrzychu
2 kwietnia,  godz. 18.00


 
Bilety dostępne są w kasach WOK i na stronie bilety.wok.walbrzych.pl. 

opr. adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

kultura  |   rozrywka  |   koncert  |   Zespół Pieśni i Tańca  |   WOK  |  

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Raper Sobota zagra w Szczawnie-Zdroju dla chorej Gabrysi

Przygotowania do XXXI Finału WOŚP - trwają zapisy dla wolontariuszy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij