Menu

Był pijany i zniszczył zaparkowany samochód

Był pijany i postanowił zniszczyć  samochód zaparkowany przy ul. Długiej na  Piaskowej Górze. 22-latek trafił w ręce policji. 

Był pijany i zniszczył zaparkowany samochód
Mężczyzna, w momencie interwencji był nietrzeźwy, a dodatkowo agresywny. Po wytrzeźwieniu nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć dlaczego dokonał zniszczenia.
 
Do zdarzenia doszło  przy ul. Długiej. Mundurowi zatrzymali na gorącym uczynku  nietrzeźwego 22-latka i ustalili, że chwilę wcześniej to właśnie ten pijany mężczyzna zaczepiał innych ludzi, by ostatecznie kopiąc nogami uszkodzić elementy karoserii oraz reflektor przypadkowego samochodu. Straty oszacowano na ponad 1000
zł. 
 
 
 
Podejrzany  oświadczył, że zdewastował przypadkowy pojazd, ale nie wie dlaczego to zrobił. Tłumaczył się stanem nietrzeźwości. Teraz 22-latek odpowie przed sądem. Grozi mu 5 lat więzienia.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Afir (17 marca 2022 11:32)
Coraz gorzej na Piaskowej bo zjeżdża się patologia na kradzieże do marketów.
Szach i mat (17 marca 2022 8:38)
No właśnie na tej Piaskowej to coraz gorzej !
Moherowy Pisior (17 marca 2022 6:10)
Słyszał głosy?
Maniuś (16 marca 2022 21:59)
Dlaczego na piaskowej mieszka tylu dzbanów ? wincej poliyjnych

Dodaj komentarz

samochod  |   zniszczenia  |   długa  |   wałbrzych  |   policja  |   112  |   997  |   interwencja  |   mundurowi  |   funkcjonariusze  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij