Menu

Transport z Wałbrzycha dotarł do Borysławia

Duży transport z Wałbrzych dotarł do ukraińskiego Borysławia. Większość otrzymanej pomocy zostanie przekazana na front. 

 

 

 

Transport z Wałbrzycha dotarł do Borysławia

Jedzenie, leki, opatrunki, chemia i odzież dla strażaków znalazły się w transporcie na Ukrainę. Spora częsc darów pochodziła z Niemiec - z aprzyjaźnionego z Wałbrzychem  Freiberga i Bekum. Jak poinformował prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej, większość otrzymanej pomocy zostanie przekazana na front, a reszta jest rozdzielana wśród migrantów i wysyłana do miast i wsi w rejonie działań wojennych, między innymi do Charkowa i Kijowa. 
adm
foto: FB Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

NASTEPCA_STALINA (17 marca 2022 20:22)
Pomagać Banderowcom no cóż Polacy to bohaterscy frajerzy ????????????????????

Dodaj komentarz

wojna na Ukrainie  |   Kijów  |   Borysław  |   Charkow  |  

Transport darów do Borysławia prawie gotowy

Apel prezydenta: zbiórka dla dzieci z Borysławia

Mer Borysławia apeluje o pomoc dla Ukrainy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij