Menu

Bezpłatne zajęcia w WOK dla dzieci z Ukrainy

Wałbrzyski Ośrodek Kultury solidarny z Ukrainą. WOK zaprasza dzieci gości z Ukrainy na bezpłatne zajęcia plastyczne, muzyczne i taneczne w tym także organizowane przez Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych.

Bezpłatne zajęcia w WOK dla dzieci z Ukrainy
- Pomagać można na wiele sposobów, my znamy się na kulturze i organizacji czasu wolnego, i w ten sposób chcemy wesprzeć uchodźców z Ukrainy. Wiemy, że kultura nie jest pierwszą potrzebą dla tych, którzy szukają schronienia przed wojną. Chcemy jednak, by najmłodsi goście z Ukrainy znaleźli miejsce, w którym choć przez moment zagości uśmiech na ich twarzy i nie będą myśleć o sytuacji, w której się znaleźli - deklarują pracownicy WOK-u.
 
Na początek w marcu, kwietniu i maju WOK zaprasza dzieci gości z Ukrainy na zajęcia organizowane w ramach Wałbrzyskiej Szkoły Talentów. To cykl różnych zajęć, od warsztatów tanecznych, przez zajęcia plastyczne po lekcje gry na instrumentach.
 
W swoje szeregi i na swoje zajęcia zaprasza także działający w strukturach Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”.
 
Gości z Ukrainy, którzy chcą zapisać swoje dzieci na wybrane zajęcia zapraszamy do siedzib Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze (ul. Broniewskiego 65a, 58-309 Wałbrzych)  i na terenie Starej Kopalni (ul. Wysockiego 29, 58-304 Wałbrzych). To w tych miejscach można uzyskać także informację dotyczącą pełnej oferty.
 
 
W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od trzeciego roku życia. Nie ma górnej granicy wieku.
 
Wałbrzyski Ośrodek Kultury proponuje także organizację zajęć „wyjazdowych”. Pracownicy są gotowi przygotować zajęcia dla zorganizowanych grup dzieci, które znalazły schronienie w działających na terenie Wałbrzycha pensjonatów czy hoteli. Wystarczy skontaktować się z działem impresariatu w celu ustalenia szczegółów – tel. +48 74/ 66 70 953, tel. kom. +48 509 490 141.
 
opr.plr
foto: WOK
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

G (27 marca 2022 9:32)
Cytuję użytkownika: Naiwny
Mam pewność że dla Polskich dzieci będą też takie zajęcia.
Na pewno, jakże by inaczej.( do- naiwny)
Naiwny (21 marca 2022 11:20)
Mam pewność że dla Polskich dzieci będą też takie zajęcia.
ja (20 marca 2022 17:09)
Dobra inicjatywa, brawo.

Dodaj komentarz

Ukraina  |   WOK  |   wałbrzyski ośrodek kultury  |   dzieci  |   uchodźcy  |   bezpłatne zajęcia  |  

4,5 mln zł. na aktywizację zawodową imigrantów z Ukrainy

Krawat Leppera, dziadkowska ballada o Wałbrzychu, a może węgiel ?...

Szychta Szkolna na rozpoczęcie Barbórki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij