Menu

Pożar w rynku - strażacy ćwiczą (FOTO)

Ewakuacja ludzi z pożaru, gaszenie ognia z użyciem drabin - tak wyglądają ćwiczenia strażaków. Dziś wałbrzyscy strażacy ćwiczyli w rynku, w budynku gdzie mieszczą się biura Urzędu Miasta i Straży Miejskiej. 

Pożar w rynku - strażacy ćwiczą (FOTO)

- Ćwiczenia polegają przede wszystkim na zapoznaniu strażaków z obiektem, ale też pracowników obiektu w kwestii ich ewakuacji. - mówi kpt. Tomasz Kwiatkowski z PSP w Wałbrzychu. 

Jak wyglądają takie ćwiczenia ? 

- Założeniem ćwiczeń jest pożar w jednym z miejsc i ewakuacja osoby. Strażacy robią zadymienie dymem teatralnym, ewakuacja osoby później wprowadzają linie gaśnicze do obiektu. To  podstawe zadania z jakimi spotyka się straż pożarnam ale w konkretnym obiekcie, żeby ten obiekt poznać. - dodaje kapitan Tomasz Kwiatkowski. 

 

 
 

red

foto: mg

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

No proszę (21 marca 2022 21:41)
Straż Cezara zapaliła się do pracy? Szklanką wody by ugasił.
Obserwator (21 marca 2022 19:36)
,,,,,romulus to spec od wszystkiego,,,i oczywiście wszędobylski,,,A pomnik ruskiego mordercy dalej stoi,,,,

Dodaj komentarz

straż pożarna  |   rynek  |   wałbrzych  |   ćwiczenia  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij