Menu

Nowe Miasto: Spadł strop na mężczyznę. Został przysypany gruzem.

Spadł strop na pracownika budowlanego wykonującego prace w budynku na skrzyżowaniu ulic Staszica i Kubackiego na Nowym Mieście. Interweniowała straż pożarna i pogotowie. 
Nowe Miasto: Spadł strop na mężczyznę. Został przysypany gruzem.
- Przysypany był mężczyzna, pracownik budowlany. Do wypadku doszło w trakcie wykonywania prac remontowych.  Do zdarzenia doszło w budynku na skrzyżowaniu ulic Kubackiego i Staszica. -  informuje Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej. 
 
Do czasu przyjazdu straży udało się wyciągnąć mężczyznę. Pomogli mu współpracownicy. 
Zerwał się element konstrukcyjny stropu na półpiętrze klatki schodowej. Mężczyzna został przygnieciony. 
 
 
Mężczyzna doznał urazu nogi i głowy. Mężczyzna był przytomny. Został opatrzony przez strażaków i przekazany pogotowiu. 
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

kot (21 marca 2022 21:29)
nasz medalista olimpijski nie ma jeszcze swojej ulicy w naszym mieście. ulica nazywa się Kubeckiego. trochę więcej rzetelności redaktorku

Dodaj komentarz

wypadek  |   strop  |   kubackiego  |   staszica  |   997  |   112  |   straz  |   pozarna gruz  |   pomoc  |  

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wypadek na Śnieżce. Turysta przetransportowany śmigłowcem do szpitala

Wypadek w Jaczkowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij