Menu

Gość Dnia - Zbigniew Oczkowski

- Pracownikom, którzy wrócili na Ukrainę walczyć z rosyjskim okupantem, udzieliliśmy urlopu bezpłatnego i promesę dalszego zatrudnienia, jeśli będą gotowi wrócić - mówi Zbigniew Oczkowski, wiceprezes Toyota Motor Manufacturing Poland, czyli polskich fabryk Toyoty. Jak TMMP pomaga swoim ukraińskim pracownikom i ich rodzinom, które przed wojną uciekły do Polski?

Gość Dnia - Zbigniew Oczkowski

Komentarze

pawel (22 marca 2022 19:54)
Bardzo ładny gest ze strony kierownictwa firmy. Przypominam jednak że mieszkańcy Ukrainy nie są naszymi przyjaciółmi . Oni są sąsiadami , podobnie jak Słowacy , Niemcy, Rosjanie , Czesi , Białorusini , Litwini , z którymi powinniśmy prowadzić interesy gospodarcze i się wzajemnie szanować. Natomiast nie jest prawdą że obowiazkiem Polaków w wypadku wojny na Ukrainie jest za wszelką cenę pomagać uchodżcom ze wschodu , ponieważ pomoc nie jest żadnym obowiązkiem ale dobrowolnym gestem ze strony Polaków , jednakże powstała fałszywa narracja że pomoc sie nalezy , i z Polaków robi się po raz kolejny głupków. Podobnie przez 2 lata milionerzy z polskiego sejmu tłumaczyli Polakom że mają obowiazek się zaszczepić , dla dobra innych , że powinni być odpowiedzialni za innych i przestrzegać zasad DDM –––––––––––––––––––> cały czas milionerzy z Wiejskiej mówią Polakom jakie oni mają obowiązki ,a kiedy przyjdzie ten własciwy moment to zapakują rodziny i spier...ą daleko na zachód Europy , pier...eni hipokryci i oszuści.

Dodaj komentarz

toyota  |   TMMP  |   invest park  |   produkcja  |   ukraina  |   wojna  |  

Sprawdź samochód przed zakupem w Serwisie Toyota Nowakowski

Toyota Aygo X trafiła do zwycięzcy loterii 23. Toyota Półmaratonu...

Lokalne Centrum Biznesu powstało w Jaworzynie Śląskiej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij