Menu

Ukradł słodycze, blender, projektor LED i komplet kluczy samochodowych.

Dwukrotnie odwiedził sklep na Piaskowej Górze i ukradł z niego asortyment. 24-letni mężczyzna trafił w ręce policji. 

Ukradł słodycze, blender, projektor LED i komplet kluczy samochodowych.
Policjanci zatrzymali złodzieja, który w pod koniec zeszłego roku w krótkich odstępach czasu dwukrotnie wykradł z jednego ze sklepów na Piaskowej Górze sporą ilość asortymentu przemysłowego i spożywczego. Mężczyzna przyznał się do winy.
 
Policjanci zatrzymali 24-latka przy ul. 11 Listopada w Wałbrzychu. Wcześniej ustalili, że to właśnie ten wałbrzyszanin w okresie od 23 do 24 listopada poprzedniego roku dwukrotnie wychodził z jednego ze sklepów przy ul. Kusocińskiego w Wałbrzychu nie płacąc za zakupy.
 
Mężczyzna wyniósł między innymi różnego rodzaju słodkości, ręczny blender, projektor LED oraz komplet kluczy samochodowych. Straty przez placówkę handlową oszacowane zostały na łączną kwotę ponad 500 złotych.
 
 
Teraz 24-latek może trafić za kraty więzienia na 5 lat. O losie podejrzanego zadecyduje sąd
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Misiek (1 kwietnia 2022 19:11)
Nowa szata strony.. ale ci sami analfabeci redaktorzyny
Kora (27 marca 2022 17:33)
I bardzo dobrze teraz to tak jest wszystko drogie pomimo że człowiek pracuje. Ledwo wiąże koniec z końcem. Jestem za! Poza tym człowiek za kradzież ma wyrok wyssany z kosmosu a za gwałty siedzą mniej! Tfu Brawo
Tak dalej (24 marca 2022 14:36)
Tak dalej wszyscy będzie kraść Ci co pracują normalnie a Ukrainy i ci co nie pracują lecą po 500 plus będą śmiać się zza rogu pijąc piwko hahaha
Milka (24 marca 2022 12:36)
Reklama milki bezcenna Produkt zawiera lokowanie produktu....
Hahaha (23 marca 2022 20:27)
Za kilka czekolad 5 lat za zabicie 5 osób na przystnku samochodem osbowym do 12 lat odsiadki.Gratuluję tym którzy układali adekwatne do stopnia przęstępstwa paragrafy karne. A kradnący miliony peowcy wychodzą z więzienia za kaucją.

Dodaj komentarz

zlodziej  |   policja  |   interwencja  |   walbrzych  |   policja  |   kradziez  |   sklep  |   piaskowa gora  |   112  |   997  |  

Jarosław Żyła zwycięzcą Pucharu Polski w Tenisie na Wózkach

Chcecie kupić GDK ? Jest na sprzedaż

Najbliższe wydarzenia w Zamku Książ

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij