Menu

Trzy osoby zatrzymane z narkotykami. Jedna z nich to nastolatek

W ręce policjantów trafiła amfetamina, marihuana i metamfetamina. Dwóch z podejrzanych przed południem szło jedną z ulic Starego Zdroju, a trzecia osoba wieczorem trafiła w ręce mundurowych podczas kontroli drogowej w Głuszycy.

Trzy osoby zatrzymane z narkotykami. Jedna z nich to nastolatek
Funkcjonariusze przy ul. Pocztowej zauważyli dwóch znanych im osobiście mężczyzn. 32-letniego wałbrzyszanina oraz idącego z nim 17-latka. Obu podejrzewali o posiadanie narkotyków, co się  potwierdziło. Przy starszym z mężczyzn funkcjonariusze znaleźli zawiniątko z marihuaną, a przy nastolatku woreczek z amfetaminą. 17-latek dodatkowo był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu, gdyż wcześniej jako nieletni wielokrotnie posiadał środki psychotropowe oraz odurzające. Młody wałbrzyszanin noc spędził w celi wałbrzyskiej komendy, skąd dzisiaj trafi do Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Świdnicy.
 
Po godzinie 18:00 natomiast funkcjonariusze z Głuszycy postanowili skontrolować samochód jadący jedną z bocznych ulic. Okazało się, że pasażer pojazdu miał przy sobie  metamfetaminę, dlatego i on odwiedził wałbrzyską komendę, gdzie spędził minioną noc. Dzisiaj przed południem 19-latek usłyszy zarzut posiadania substancji psychotropowych.
 
 
Dwóch mieszkańców Wałbrzycha oraz głuszyczanin staną teraz przed sądem. Wszyscy odpowiedzą za popełnienie przestępstwa. Grozi im do 3 lat więzienia.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

DJA4U51 (24 marca 2022 8:07)
Szkoda chłopaków, ale moja działalność niezagrożona.
Rezim (24 marca 2022 7:30)
Brawo ! Tępić ta patologie !

Dodaj komentarz

policja  |   poszukiwani  |   nastolatek  |   narkotyki  |   samochod  |   112  |   997  |  

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Kolejni pijani kierowcy w rękach policji. Czy to już plaga ?

Uratowali desperatowi życie. Chciał skoczyć z okna, miał 3 promile.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij