Menu

Gość Dnia - Anna Żabska

- Promocja Zamku Książ nie jest finansowana przez LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej - zapewnia Anna Żabska, prezeska Zamku Książ, pełniąca społecznie także funkcję prezeski Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej. To odpowiedź na zarzuty niektórych samorządowców, że promocja największych atrakcji Wałbrzycha odbywa się kosztem okolicznych gmin. Szczawno Zdrój ma w poniedziałek opuścić stowarzyszenie, bo nie chce zapłacić wyższej w tym roku składki.

Gość Dnia - Anna Żabska

 

 

foto: TV Wałbrzych

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

specnaz (11 kwietnia 2022 5:20)
Jebana zyrafa kto to chce p*****lic oprocz romana?
Anna Żabska (7 kwietnia 2022 18:08)
Cytuję użytkownika: czy wiecie
Ile ona ma wzrostu,chyba z 1,90?
Jako żydowska prezes zamku Książ , odpowiem na pańskie pytanie . Jestem tak wysoka że mógłby pan lizać mi cipsko na stojąco .
Trycholożka (5 kwietnia 2022 22:47)
Cyniczny uśmieszek.
Maniuś (2 kwietnia 2022 19:13)
Mądrego i przyjemnie posłuchać.
Żabi Król (29 marca 2022 12:49)
Cytuję użytkownika: czy wiecie
Ile ona ma wzrostu,chyba z 1,90?
Po awansie na prezesa już ma 2,15m
a (28 marca 2022 12:14)
a
czy wiecie (27 marca 2022 21:15)
Ile ona ma wzrostu,chyba z 1,90?
Bluszczowy Romek z Valbzikha (26 marca 2022 14:00)
No proszę, po wielu miesiącach pierwszy Fedoruk się zorientował co uknuł Roman Turystyczny: wy maluczcy włodarze ościennych gmin macie płacić składki, a my w stolicy regionu za te pieniądze będziemy imprezować pod nazwą "promocja Książa, Żabki i Starej k."Toż to było wiadomo od początku.Ale naiwność ludzka nie zna granic.
??? (26 marca 2022 10:41)
Cytuję użytkownika: Konserwatysta Językowy
Prezeska, jakie to trywialne i prostackie gwarowe określenie tej funkcji.To tak jakby na kobietę w stopniu kapitana mówić kapitanka czy w stopniu generała mówić pani generałka.Ale skoro zamiast do szkoły chadzało się na wagary to teraz tak się mówi.
Mówimy nauczyciel - nauczycielka, dentysta- dentystka. Jest prezes to i może być prezeska. Ale jest prezydent to już prezydentka brzmi "nieładnie" zważywszy , że niejaki Roman Sz. nie pozwoli usiąść na stolcu kobiecie :)
jestem na bieżąco (26 marca 2022 9:40)
Cytuję użytkownika: Konserwatysta Językowy
Prezeska, jakie to trywialne i prostackie gwarowe określenie tej funkcji.To tak jakby na kobietę w stopniu kapitana mówić kapitanka czy w stopniu generała mówić pani generałka.Ale skoro zamiast do szkoły chadzało się na wagary to teraz tak się mówi.
To teraz obowiązujące feminatywa z powodu równości płci.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Kwieciste ogrody w Zamku Książ

Gość Dnia - Marek Kubala

Bajkowo w Zamku Książ (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij