Menu

History Hiking: Tajemnice poniemieckich domów

Dziś twórcy History Hiking odwiedzą opuszczony, poniemiecki dom, który skrywa wiele sekretów - m.in. miejsca po poniemieckich depozytach, czyli skrytkach, w których prawdopodobnie ukryte zostały kosztowności. Zapraszamy na podróż w czasie do powojennego Wałbrzycha i w Góry Sowie na Dolnym Śląsku.

History Hiking: Tajemnice poniemieckich domów

 

 

red

foto: History Hiking

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

amazing jelidnka (26 marca 2022 16:08)
Cytuję użytkownika: kto chce się zatrudnić w Pałacu Jedlinka ?
wIELKI specjalista ds. promocji. Pytaniem mam tylko promocji jakiej narracji ? Szwabskiej i żydowskiej ? !!!!!!!!!!!!!!!!
pytanie kto jest właścicielem tej firmy w Pałacu Jedlinka ?
kto chce się zatrudnić w Pałacu Jedlinka ? (26 marca 2022 14:47)
wIELKI specjalista ds. promocji. Pytaniem mam tylko promocji jakiej narracji ? Szwabskiej i żydowskiej ? !!!!!!!!!!!!!!!!
Kolega z TVN (26 marca 2022 14:44)
Koledzy z TVN-u cieszą się że prowadzisz w tych programach prożydowską narrację. Nie żebym miał coś przeciwko żydom bo każdemu należy się szacunek, ale historia twojego narodu polskojęzycznego też nie zabłysnęła, getto w Łodzi. Opowiedz o niej a nie tylko niemcy i polacy szmalcownicy...
kwiecień plecień (26 marca 2022 14:40)
History rusking und judenraten (ISRAEL). Opowiedz miłym widzom o swoim pochodzeniu... jak koledzy dziadka zachowywali się podczas wojny i przed wojną. Jedziesz tylko na niemców, opowiedz o swoich żydowiskich korzeniach i o ty jak żydzi zachowywali się przed wojną w stosunku do polaków. To byłoby ciekawe. Ale nie ty żydowską narrację tylko prowadzisz w tych pseudo programach historycznych.
Darku Wróć (26 marca 2022 14:36)
Ten człowiek to ma parcie na szkło nic pozatym.
prostossimlove (prostamol do ust) (26 marca 2022 14:35)
histoy hiking to bajki takie same jak kwietnia, tylko co 2 może mieć coś związanego z prawdą. Nie lubie tych jego historii opowiada jedną historię przez 25-20 min co można by było streścić w 2 minuty. Ale jak się nie ma tematów a chce się nakręcić film to się leje wodę. Wolałem Darka Kwietnia z Głyszycy, teraz z Gdyni.

Dodaj komentarz

hiking  |   history  |   odcinek  |   program  |   tajemnice  |   kazek  |  

History Hiking: Niemiecka opuszczona fabryka w Kamiennej Górze

History Hiking: Wielki skarb i morderstwo

Łukasz Kazek odkryje Dolny Śląsk. Nowy program History Channel

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij