Menu

Włamywał się do samochodów, jest już w rękach policji

Do 10 lat więzienia grozi 24-letniemu mieszkańcowi Głuszycy, który włamał się do dwóch samochodów. Mężczyzna wybił szyby w autach. Razem z nim wpadł 27-latek, który posiadał przy sobie narkotyki.

Włamywał się do samochodów, jest już w rękach policji
Straty oszacowano na ponad 700 złotych. 23-latek wybił szyby w dwóch samochodach, próbował znaleźć w nich wartościowe przedmioty.  Sprawcę policjanci zatrzymali w jednym z mieszkań przy ul. Sienkiewicza w Głuszycy.  Zaskoczenia nie krył jego o trzy lata starszy kolega, który akurat przyszedł w odwiedziny do 24-latka. Policjanci od razu zwrócili uwagę na jego dziwne zachowanie. Okazało się, że 27-latek ukrywał przy sobie narkotyki (amfetaminę).
 
 
Młodszy z mężczyzn przyznał się do włamań do samochodów, usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniami, za co grozi mu do 10 lat więziienia.. 27-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Głuszyczanin może trafić za kraty więzienia na 3 lata.adm
foto:KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Moherowy Pisior (26 marca 2022 12:45)
Cytuję użytkownika: Rena
Nic mu nie zrobią ,już pewnie chodzi na wolności nie pierwszy raz został złapany ,poza tym macie nie pełne informacje ,włamał się do więcej aut, ale doskonale wie co powiedzieć aby nie odpowiadać za to.
Jego życiowe motto: "Bóg mnie osądzi, człowiek niech mnie nie osądza".

Dodaj komentarz

112  |   policja  |  

Dzieciaki nagradzały 'Wzorowych Kierowców'

To nie 'CSI' - tak wygląda prawdziwe laboratorium kryminalistyczne

19-latek zdemolował drzwi. Grozi mu 5 lat więzienia.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij