Menu

Mogą być kłopoty z doładowaniem e-karty w autobusach

Od wtorku pasażerowie wałbrzyskiej komunikacji miejskiej, którzy będą chcieli doładować e-karty przez internet, mogą mieć kłopoty - informuje ZDKiUM. 

Mogą być kłopoty z doładowaniem e-karty w autobusach
Jak informuje Zarząd Dróg Komunikacji i Utzrymania Miasta w Wałbrzchu, w związku z modernizacją systemu Tpay, obsługującego płatności przy doładowywaniu e-kart przez internet informujemy, że od 29 marca br. użytkownicy starszych wersji przeglądarek internetowych  (np. IE 11 w wersji na Windows 7 lub starsze), które zazwyczaj nie są już wspierane lub niedługo przestaną być wspierane (jak w przypadku IE 11) przez ich producentów, mogą mieć problem z przeprowadzeniem transakcji. W związku z tym prosimy o skorzystanie z aktualnych wersji przeglądarek internetowych. Sposób logowania i przeprowadzenia transakcji pozostaje bez zmiany. 
 
 
Za utrudnienia przepraszamy.opr. adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

swiebodzice (26 marca 2022 22:07)
jak to jest ze w Swiebodzicach mozna sobie za darmoszke jezdzic? A w WAL jakoś cieżko to ogarnąć.. . mało płacimy w podatkach ? ROmek taki eko chce być, zachęca do transportu publ... a ceny bietów podnosi... 4zeta za bilet? jak policze dziennie/misięcznie to i tak mi ise badziej autem opłaca... nawet sam
mieciu (26 marca 2022 22:02)
no to nie łąduje... pokaże paszport polsatu albo ukr i pojade za free
Pyzikowski Marcin (26 marca 2022 17:00)
Cytuję użytkownika: Stefan_Z_Gedemina
Poki banderowskie Kindle będą jeździć za darmo. Płacić nie będę. Polska dla Polaków.
Powiem ci jedo gamoniu, s********j do ***** Ina.
Stefan_Z_Gedemina (26 marca 2022 16:10)
Poki banderowskie Kindle będą jeździć za darmo. Płacić nie będę. Polska dla Polaków.

Dodaj komentarz

Znika ''jedynka'' Spore zmiany w komunikacji od nowego roku

Jutro komunikacja miejska będzie bezpłatna

Bezpłatne autobusy 1 listopada

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij