Menu

Nowy lokal dla Klubu Seniora w Boguszowie

Prawie 300 tys. złotych będzie kosztował remont i adaptacja nowego lokalu dla boguszowskiego Klubu Seniora. Gmina podpisała już umowę z wykonawcą, lokal mieści się na parterze przy  ul. Krakowskiej 14. 


 

Nowy lokal dla Klubu Seniora w Boguszowie

Inwestycja polega na modernizacji nieużytkowanego lokalu znajdującego się na parterze budynku w celu utworzenia przyjaznego i komfortowego miejsca spotkań dla Seniorów z Boguszowa-Gorc. - informuje boguszowski Urząd Miasta. 

Zakres prac obejmuje m.in. wymianę drzwi i okien, wykonanie nowych posadzek i całkowity remont pomieszczeń, roboty murarskie, tynkarskie i malarskie, wykonanie nowych instalacji sanitarnych i elektrycznych, w tym nowego energooszczędnego oświetlenia.

Wartość robót budowlanych wynosi 290 tys. zł. Gmina podpisała już umowę z wykonawcą – Przedsiębiorstwem Wielobranżowym MAX – Dumicz Leszek S.J. 

W dalszym etapie zostaną kupione meble i wyposażenie. Zadanie jest współfinansowane ze środków Programu wieloletniego "Senior+” w kwocie 200 tys. zł.kat
foto: UM Boguszów-Gorce
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Okradł swojego dziadka

Droga przez mękę - jedziemy ul. 1 Maja

Sześciolatek wbiegł pod jadący samochód

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij