Menu

Napadała na starsze kobiety

Do 3 lat więzienia grozi 23-latce, która napadła na 71 i 80-letnią kobietę. Podejrzana trafiła na dwa miesiące do aresztu. 

Napadała na starsze kobiety
Do komisariatu zgłosiła się 71-latka. Seniorka powiedziała policjantom, że na jednym z przystanków przy ul. Wysockiego została zaatakowana przez młodą kobietę. Agresorka uderzyła ją plastikową butelką wypełnioną wodą w głowę. Kobiecie pomogli inni przechodnie. Sprawczyni udało się uciec.
 
23-letnia mieszkanka Wałbrzycha jest ju w rękach policji.  W trakcie czynności policjanci ustalili, że ma swoim koncie inne podobne przestępstwo. W połowie miesiąca przy ul. 11 Listopada, 23-latka miała również zaatakować starszą kobietę – 80-latkę. Na szczęście obu kobietom nic poważnego się nie stało.
 
 
Młoda wałbrzyszanka trafiła do aresztu, decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu została aresztowana na dwa miesiące. Kobiecie grożą 3 lata więzienia, a jako że oba zdarzenia miały charakter chuligański za popełnienie tego typu przestępstw może ją czekać najsurowsza kara.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

DBA (29 marca 2022 17:45)
Cytuję użytkownika: DJ2022
23latka kuźwa nie do wiary. Zapewnie bez wykształcenia.Ale ma matkę naturę kuźwa!
Można się zdziwić co do wykształcenia,mogą byś studia a nadal będziesz dziadem
Rita (29 marca 2022 15:18)
Cytuję użytkownika: Gienek
RODO nie dla wszystkich!Pokazać morde ,tej bandziorki z jej nazwiskiem i imieniem.Albo doprowadzić do Rynku z plakatemTo ja bandzior wałbrzyski.!Może to po mogłoby ustrzec innych patroli!Wysadzić na co najmniej 10 lat .
Popieram. Ujawniać personalia, pokazywać gębę publicznie, piętnować stanowczo i bardzo surowo karać!
Gienek (29 marca 2022 14:13)
RODO nie dla wszystkich!Pokazać morde ,tej bandziorki z jej nazwiskiem i imieniem.Albo doprowadzić do Rynku z plakatemTo ja bandzior wałbrzyski.!Może to po mogłoby ustrzec innych patroli!Wysadzić na co najmniej 10 lat .
DJ2022 (29 marca 2022 13:43)
23latka kuźwa nie do wiary. Zapewnie bez wykształcenia.Ale ma matkę naturę kuźwa!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   napad  |  

Był poszukiwany, trafi na 5,5 roku do więzienia

I na tym właśnie polega służba...

Zatrzymany z amfetaminą odpowie za handel narkotykami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij