Menu

History Hiking: Pałac w Mokrzeszowie ''wylęgarnią'' nazistów

Twórcy History Hiking zabierają nas  do opuszczonego pałacu w Mokrzeszowie na Dolnym Śląsku gdzie opowiedzą o tym, jak III Rzesza dbała o poprawne wychowanie ideologiczne młodych obywateli. 

History Hiking: Pałac w Mokrzeszowie ''wylęgarnią'' nazistów

Hitlerowskie Niemcy szczególnie zwracały uwagę na to, czy młodzi ludzie myślą zgodnie z linią programową NSDAP i czy wierzą w wodza i kanclerza Adolfa Hitlera. Zapraszamy na wstrząsający odcinek o wychowywaniu kolejnych generacji Niemców w cieniu swastyki i czarnego orła.

 

 

red

foto: youtube

 

Komentarze

Jari (8 kwietnia 2022 6:47)
Taki fajny budynek i niszczeje, witamy w Polsce????‍♂️????‍♂️
Michał (5 kwietnia 2022 12:27)
Nie da się zagospodarować tego obiektu ?
Polak (4 kwietnia 2022 9:15)
Cytuję użytkownika: Jan
Następne bajki !
W każdej bajce jest sporo prawdy i morał. NIEMCY NIE ZAPŁACILI ZA ZWOJE BESTIALSTWO!!!
Jan (3 kwietnia 2022 14:13)
Następne bajki !

Dodaj komentarz

hiking  |   history  |   mokrzeszow  |   tajemnice  |   dolnyslask  |   kazek  |   łukasz  |   program  |   historia  |  

Wałbrzyski Skarb należał do człowieka związanego z Trzecią Rzeszą?

History Hiking: Jak wyglądały ostatnie dni i upadek wodza Trzeciej...

History Hiking: Skarb znaleziony w stawie. Depozyt III Rzeszy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij