Menu

Kulawa Eksploracja: Groby obok galerii Victoria,stary dworzec kolejowy

W nowym odcinku Kulawej Eksploracji twórcy zabierają nas w rejony Galerii Victoria. Znajdował się tam dawny cmentarz żydowski.

Kulawa Eksploracja: Groby obok galerii Victoria,stary dworzec kolejowy

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Interia pl (3 kwietnia 2022 18:59)
W parafii Stanisława Męczennika w Stanisławiu Dolnym (woj. małopolskie) benedyktyn z Tyńca podczas kazania mówił, że wojnę w Ukrainie wywołali Amerykanie, a teraz chcą wszystko zwalić na Rosjan - pisze "Gazeta Krakowska". Dzień później, podczas wielkopostnych rekolekcji ksiądz mówił dzieciom, że klasy powinno się dzielić na te dla mądrych i dla głupich - opowiada Interii mieszkanka miejscowości. Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-stanislaw-dolny-kontrowersyjne-kazanie-na-niedzielnej-mszy-w,nId,5935911#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek (3 kwietnia 2022 14:12)
Zostały w końcu ostatecznie wyjaśnione, przyczyny katastrofy smoleńskiej. Nareszcie, bardzo mnie to cieszy, ile lat można żyć w tak olbrzymiej nieświadomości. Niestety z przyczyn technicznych, awari systemu operacyjnego, więcej szczegółów na razie, nie można przedstawić. Pytanie tylko, czy śmiać się, czy płakać. Niech tylko nie wypuszczają go za granicę Polski, tutaj wszystko przejdzie. hihi
Krzysztof (3 kwietnia 2022 12:05)
Ani słowa o żródle informacji o np. parowozowni. A w materiale jest poważny błąd, to nie stacja towarowa a osobowa. Proszę jeszcze raz sobie przesłuchać lektora. Ale to nie była na tej trasie ostatnia stacja dalej była jeszcze jedna. Jaka? Towarowa była ale póżniej. Budynek był wpisany do rejestru zabytków tylko dziwnym zbiegiem okoliczności ( za rządów ppani Obelindy ) wykreślony. Tam miał powstać galeria Magnolia. Polecam stronę - https://www.bazakolejowa.pl/index.php?dzial=stacje&id=8387&okno=start

Dodaj komentarz

kulawa  |   eksploracja  |   urbex  |   walbrzych  |   victoria  |   groby  |   tajemnice  |   ciekawostki  |   dworzec  |   zwiedzanie  |   historia  |   tajemniczy  |   dolny  |   slask  |  

Podzamcze: Budowa skateparku ma rozpocząć się w tym roku

Podzamcze: Wyburzą szkołę nr 21. W tym roku będzie projekt nowego...

Podzamcze: 16-latek dusił kobietę, by dała mu papierosy i pieniądze

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij